IELTS & COPE Öğrencilerimizden

Oğlum Bilkent Üniversitesi İngilizce Hazırlık Bölümünde öğrenci iken yaklaşık 9 ay süre ile Candelas Academy'de COPE sınavına yönelik kurs aldı. Bölüme başladığında Pre-Intermediate olan ingilizce seviyesi advanced düzeye gelmiş ve COPE sınavını başarı ile vererek bölüme başlamaya hak kazanmıştır. Ayrıca oğlum IELTS seviyesini 5.0 den 6.0 ya çıkarmıştır. Bu seviye ile Avrupa'da bir çok üniversitede direkt bölüme başlayabilirsiniz. Bu ise çocuğunuzun eğitimi için size çok farklı alternatifler sunmaktadır. Dolayısıyla Candelas Academy sadece İngilizce öğretmeyip , verdiği dil yetkinliği ile eğitim hayatı için farklı alternatifler düşünmenizi de sağlamaktadır.
Bu süre içinde emeği geçen başta Akın Hocam'a , Gözde Hoca'ya , Fatih Hoca'ya , Özgül Hoca'ya ve Ms. Erica'ya sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Candelas Academy sadece İngilizce öğretmekle kalmıyor , her yönüyle ingilizceyi yaşamanızı ve özümsemenizi sağlıyor. Teorik bilginin yanında konuşma yetkinliğini de kazanıyorsunuz. Bunu oğlumda hissedilir şekilde görmek beni bir veli olarak çok memnun etti. Bu başarının altında Candelas Academy'de öğretmen-öğrenci ilişkisinden çok , bir arkadaş ortamının olmasını olarak görüyorum. Ayrıca kendi yayınlarını kullanmaları , başarıya odaklanmaları ve sabırlı olmaları diğer etmenler arasında.
Saygılarımla...
Zeki HARPUTOĞLU
Bilkent Üniversitesi Hazırlıkta iken Candelas Academy'de aldığım İngilizce desteği ile COPE sınavını başarı ile vererek bölüme başladım. Samimi ortamı ve birebir yapılan dersleri ile Candelas İngilizce öğrenmek için en iyi kurs. Bu süre içinde emeği geçen başta Akın Hocama , Gözde Hocaya , Fatih Hocaya , Özgül Hocaya ve Miss Ericaya teşekkürlerimi sunarım. Eğer Bilkent Hazırlıkta ve ingilizcede zorlanıyorsanız başvuracağınız tek adres Candelas Academiydir.
Cem HARPUTOĞLU
Merhaba bu yıl temmuz ve ağustos aylarında candelasegitim ile İELTS sınavına hazırlandım. İstediğim puanı girdiğim sınavda almayı başardım. Basarımda birebir eğitimin ve bu eğitimdeki öğretmenimin katkısı önemliydi. Beni sürekli motive edip, süreç boyunca takip etti. Candelas Egitimin doğru bir yol haritası ile kısa sürede çok yol aldığımı düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Merhaba Candelas Egitim kursuna ve çalışan tüm ekibine çok teşekkür ediyorum. Beni IELTS UKVI sinavima çok büyük özgüvenle doğru bir şekilde yönlendirdiler. yogun emek ve eğitim vererek sınavımda başarıya ulasmama sebep olan tuba hocama ve tüm candelas ekibine teşekkür ediyorum... herkese başarılar.
TOP