YDS and YOKDIL Preparation Course

Dear Visitor, this page is for the Turkish clients only, who will take the YDS exam preparation course to prepare for the YDS exam which is orginized and run by the Turkish Higher Education Council. YDS is a language assessment test of the Turkish government. So, all the information below is in Turkish. If you woudl like to have more detailed information about YDS exam, please contact us.

Bizimle Görüşmeden bir YDS kursuna kayıt olmayın! Kalabalıklar içinde kaybolmayın! Çok Ekonomik koşullarda Bire-Bir (Özel Ders) şeklinde ya da 2 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı kazanın! Ayrıcalıklı olmanın tadına varın ...

Yabancı Dil Seviye Belirleme (YDS) ve (YÖKDİL) sınavına hazırlık aşamasında verilen eğitimlerde görülen eksiklikleri analiz ederek sizler için mükemmel bir YDS - YÖKDİL HAZIRLIK programı hazırladık.

YDS hazırlık

İngilizce seviyeniz ne olursa olsun, doğrudan YDS ve YÖKDİL soru analizi ile YDS ve YÖKDİL sınavlarına hazırlanabilecek ve başarılı olma şansınızı yükselteceksiniz.

Doğrudan YDS ve YÖKDİL sorularının analizi ile soru içerisinde geçen kelime ve önemli gramer konularını soruları çözerken öğreneceksiniz.

Bu şekilde kısa sürede güçlü bir akademik kelime birikimine sahip olacak, gerekli tüm gramer konularını görecek, okuma ve soru çözme kabiliyetinizi artırabileceksiniz.

Artık sürekli aynı konuların anlatıldığı, gramer konularının tekrar edildiği sıkıcı öğrenme metotlarına son veriyoruz.

IN CONTEXT ve LEARNING to LEARN metotları ile zevkli, akıcı ve etkinliği yüksek bir öğrenme ortamı bulacaksınız.

Bol soru çözerek soru içerisinde YDS ve YÖKDİL sorularının mantığını kavrayacaksınız.

In context ve learning to learn metotları bir şekilde sizlere yüzmeyi yüzerek öğreten metotlardır. Dışarıdan yüzme teknikleri alarak veya yüzme kitaplarını ezberleyerek yüzmeyi öğrenemezsiniz.

Eğitim detayları aşağıdaki gibidir;

Eğitim grupları Bire-Bir (özel ders) şeklinde, 2 kişilik ve maksimum 6 öğrenciden oluşur.

Dilerseniz Bire-Bir (Özel Ders) ve 2 kişilik sınıflarda eğitim alabilirsiniz.

Toplam eğitim süresi 80 saattir.

Bu eğitime katılabilmek için İngilizce seviyenizin INTERMEDIATE üzerinde (INTERMEDIATE tamamlanmış) olması gerekir. Başlangıç seviyesinde ya da Pre-intermediate seviyede İngilizce bilgisine sahipseniz 80 saat ya da 140 saatlik bir ön hazırlık programına katılmanız tavsiye edilir.

Gerçek seviyenize göre planlama yapılır ve hedef puan belirlenir.

Eğitimler sizlerin sıkılmayacağınız şekilde haftada 6 saat (2 gün x 3 saat) ya da ( 3 gün x 2 saat) olarak 14 haftada verilir.

Kayıt olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

** Eğer Ankara dışında yaşıyorsanız ya da Ankara'da yaşamanıza rağmen kurslara gidip gelecek zamanınız yok ise, bu eğitim programını yeni nesil Online Eğitim formatında da alabilirsiniz. Online Eğitimler "Virtual Classrooms" olarak adlandırılan CANLI ONLINE DERSLER şeklinde yapılmaktadır. Böylece nerede olursanız olun, eğitiminize ara vermek zorunda kalmayacaksınız ** 

YDS eğitimleri için Genel İngilizce ve YDS seviyenizi belirleyin !

Sizler için hazırlanan genel İngilizce seviye belirleme sınavlarını yaparak İngilizce Gramer + Vocabulary seviyenizi görebilirsiniz.

Ayrıca, daha önce YDS sınavı puanınız yok ise lütfen aşağıdaki linkden YDS seviye belirleme sınavını yapınız.

 

 

online yds

Program detayları hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen aşağıdaki bilgilerden bizimle irtibat kurunuz.

E-mail: info@candelasegitim.com

Telephone: +90 312 431 78 96

Mobile: +90 532 600 48 21

 

kaliteli ingilizce kurs

  • 15 May 2018, Tuesday
, , , , , , , , , , , , , ,
NEXT CONTENT
TOP