Disney ICP DUYURU 6 Disney Mülakat Tarihi ve Yapılacaklar

Değerli Arkadaşlar;

Lütfen aşağıdaki hususları not alır mısınız ?

1-)  Disney 07 Mart + 08 Mart + 09 Mart + 12 Mart ( Mücbir durumlar için make-up günü) tarihlerinde sizleri mülakat yapacak. Herhangi bir mücbir durum olmadıkça planlama bu şekilde olacaktır. Eğer Disney'den herhangi bir değişiklik gelirse size mutlaka bildirilecektir.

** Mülakatlar yukarıdaki günlerde 17:00 - 20:00 arası olacaktır. yolculuk planlamanızı buna göre yapabilirsiniz. ** 

2-)  Mülakat ile ilgili detaylı bilgi size daha sonra gönderilecek. Nerede ve Nasıl yapılacağı detaylı bir şekilde bildirilecek. Malesef bu 3 gün haricinde mülakat olma şansınız yoktur. Disney takımı sadece sizi mülakat yapmak için bu günlerde uygun planlama yapacaktır. Bundan dolayı planlamanızı buna göre yapınız. Şimdiden tedbir alınız LÜTFEN. Bu tarihleri boş bırakınız !

** Mülakatlar Ankara'da bizim ofisimizde olacak. Ofisimizde Online yapılacak.

** Size Disney'den mülakat randevuları için bir e-mail gönderilecek ve bu mailde yazan yönergelere göre mülakat günü ve saatinizi kendiniz seçeceksiniz.

** Size en uygun gün ve saati seçebileceksiniz.

3-)  Ankara'ya gelirken Belgeleriniz TAM ve EKSIKSIZ OLSUN ! şimdiden hazirlayiniz. Aksi takdirde Ankara'ya gelseniz bile mulakata alinmayabilirsiniz. Eksikleriniz iyi bir sebebe dayanmalı. Belgelerinizin orjinallerini bizler ABD'ye göndereceğiz. Belgelerinizi Disney sistemine mülakat tarihini seçtikten sonra yükleyebileceksiniz. Yine bununla ilgili size mailler gelecek. Maillerinizi takip ediniz.

4-)  Evraklarinizdan Transcript ve Proof Of Student Status belgelerini 15 ŞUBAT 2018 tarihine kadar bize email atiniz. Ancak ozel durumu olanlar ile gorusuyoruz. 2 - 3 gunluk gecikme sorun olusturmayacak bu kisiler icin. Ancak mazeretinizi bize bildirmeniz gerekiyor diger arkadaslariniz gibi.

5-)  Evraklarinizi onceden istiyoruz cunku evraklarinizi email ortaminda kontrol ediyoruz, ve eksigi olanlara soyluyoruz. Böylece Ankara'ya gelmeden önce hatalarinizi duzeltebilirsiniz.

6-)  Proof of Student status formunun section 2 bolumunu imzalattiysaniz bunu ayni zamanda muhurletmeniz gerekiyor. Bunu unutmayiniz. Imzalayan kisinin ismini ve statusunu mutlaka yaziniz. Mühür yerine imzalayan kişinin kaşesi de olabilir.

7-)  Pasaportu olmayanlar ve mulakat sonunda pasaport alacaklar mülakat sonuçlarını beklesinler lütfen.

8-)  DEPOZIT IADE SARTLARINI SIZE Duyuru 3 - 4 - 5' te EMAIL ILE ve SÖZLEŞMENİZDE BILDIRDIK, EMAILLERI ALMIS OLMANIZ ve OKUMUS OLMANIZ BU SARTLARI KABUL ETTIGINIZ ANLAMINA GELMEKTEDIR... Depozitler ancak ve ancak size bildirilen SARTLAR DAHILINDE IADE EDILECEKTIR. BUNUN HARICINDE LUTFEN SARTLARI ZORLAMAYINIZ. COK OZEL DURUMU OLANLARIN SARTLARI Case by Case DEGERLENDIRILIR.

9-)  Daha once Disney ICP' ye katilan, Disney'de calisan, Egitim alan ... vs. olan arkadaslar asagidaki formu doldurmak zorundadir. Reapplicant isen seni kabul edecek olan biz degil DISNEY'dir. DISNEY senin oradaki notlarini ve raporlarina bakacak ve senin hakkinda karar verecektir. Eger oradan herhangi bir negatif karar cikarsa programa alinmayacaksiniz. Disney'de herhangi bir sorun yasadiysaniz ve bu gune kadar bize soylemediyseniz simdiden bunu bizimle paylasmanizi tavsiye ederiz, boylece belki de yardimci olabiliriz.

Have a Magical Weekend

Candelas Magical Team

  • 31 March 2018, Saturday
,
NEXT CONTENT
TOP