gulsenkaraman53@gmail.com

Merhaba arkadaşlar… Ben Gülsen… yaklaşık 1,5 aydır Boston FLS International’da eğitim görmekteyim… Yıllarca Amerika’da eğitimin hayalini kurarken birden Akın Bey karşıma çıktı… Ne olcak nasıl olacak derken kendimi yaklaşık 1 ay içinde(hatta daha az bir süre) Amerika-Boston’da buldum… Okulum mükemmel bir okul. Dünyanın hemen hemen her bölgesinden arkadaşım var. Çok güzel paylaşımlarımız ve dostluklarımız var. Okul bizim en iyi şekilde eğitim almamız için bize bütün imkanları sunuyor… Her gün farklı aktiviteler yapıp her gün yepyeni şeyler sunuyor bize. Hocalar öyle içten ve öyle samimi ki sanki yıllardır burada öğrenciymişsiniz ve yıllardır tanışıyormuşsunuz gibi davranıyorlar. Derste hocalar bütün hünerlerini ortaya koyuyor ve her şeyi çabuk kavramamız için ellerinden geleni yapıyorlar. Müthiş bir şekilde açık ve net konuşuyorlar bu yüzden onları çok iyi anlayabiliyoruz. Türk öğrencileri de bir başka seviyorlar  Birde Candelas Eğitim aracılığıyla gelmişseniz yeriniz daha da ayrı oluyor…  Onlarla dersin yanı sıra bütün güncel olayları tartışabiliyoruz. Her konuda desteklerini esirgemiyorlar… Okulda birde Serhan Abi’miz var ki sormayın… Her zaman yanımızda ve her sıkıntımıza yetişip hemen çözüm yollarını gösteriyor hatta çözüyor  Boston mükemmel ötesi bir yer… Ulaşım çok rahat, her şey ellimizin altında… Özgürlüğün adını sanki burada yeniden öğrenmiş gibiyim  Buraya gelmem için vizeden tutun da uçak biletine kadar her şeyle çok yakından ilgilenen çok değerli Akın Bey’e ve kıymetli Candelas Eğitim çalışanlarına sevgi, saygı ve teşekkürlerimi sunuyorum… Ayrıca yeni yıla Amerika’da girmeme vesile olduğu için ve bana burada olma fırsatını sunan Akın Bey ve aileme şükranlarımı iletiyorum… Mutlu Yıllar…

  • 1 January 2012, Sunday

EDUCATION SERVICES

English & Certificate Programs

English & Certificate Programs

Certificate Programs, VIP group and One-to-One English, TOEFL IBT, TOEIC and IELTS courses

Education Abroad Services

Education Abroad Services

Study Abroad Programs in the USA, UK, Australia, New Zealand and Eurpean Countries.

International Cultural Exchange

International Cultural Exchange

Work Experience at Walt Disney World, Cultural Exchange programs in the USA, Europe and Turkey

Photo Gallery

Photo Gallery

Here, you can see the photos of our students and clients who recieved service from us.

Video Gallery

Video Gallery

You can watch our videos related to our students, services and some activities.

Testimonials About Candelas

Testimonials About Candelas

Here, You can read the testimonials from our students, teachers working with us and our clients.

Read the testimonials about us and write your comments.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.

Candelas Education is 11 years old

MyECO Online English

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.All the content of MyECO has been designed suitable to the levels of The Common European Framework of Languages. Our video lessons have been prepared carefully and exclusively. You will learn through intensive exercises and drills.

 

LIKE OUR PAGE

4000+

FOLLOW US

250+

FOLLOW US

900+
alialakoc@yahoo.com

alialakoc@yahoo.com
NEXT COMMENT

TOP