oncuozbay@gmail.com

Sayın Başkanım, Öncelikle şahsınıza ve şahsınız adına ankarabarosuna teşekkür ederim.Bana ve orada gördüğüm kadarı ile bir çok meslektaşımıza ön ayak olarak bu güzel deneyimi yaşamamızda katkı sunduğunuz için. Stajımı bitirmiş,askere gidip gelmiş tam da büro açma hazırlıkları yaparken ankara barosu web sitesinde Yurtdışında Hukuk İngilizcesi eğitim sertifikası ilanını gördüm ve bir anda aklımda bir elktrik fırtınası koptu ve ben buna gitmeliyim dedim içimden.Şu an İngiltereden döneli neredeyse 4 ay oldu ve şimdiden ne kadar doğru bir karar vermiş olduğumu hissedebiliyorum. İngilterede BBSI yani Bournemouth Business School İnternational'da 1 ay boyunca İnternational Law dersleri aldım.Evet belki çoğu kişiye göre kısa bir süre gibi gözükebilir ama bence hiç yurtdışına çıkmamış birisi için oldukça uzun ve tatminkar bir süre ve insanın pratik yapmak ve yeni şeyler öğrenip yeni insanlarla tanışabilmesi için makul bir süre.Okulda gördüğüm derslerden oldukça memnun kaldım ve İngiliz hukuku,uluslararası hukuk işleyişinin nasıl olduğu konusunda fikir sahibi oldum.Hatta bir ara master için kalmaya bile niyetlendiysem de ankarada büro çmış olmam ve hali hazırda devam eden bir çok davam olduğundan bu hayalimi ertelemek zorunda kaldım.Elimdeki kısıtlı zamanla yetinmeye çalıştım. Sonuç olarak bu deneyimi yaşamamda emeği ve katkısı olduğunu düşündüğüm kişilere teşekkürü bir borç bilirim; başta Sayın Başkanımız Ahsen Beye sonra da CANDELAS eğitimden Akın Beye teşekkürler,saygılar. Ankara Barosu Avukatlarından Avukat Öncü ÖZBAY

  • 17 September 2010, Friday

EDUCATION SERVICES

English & Certificate Programs

English & Certificate Programs

Certificate Programs, VIP group and One-to-One English, TOEFL IBT, TOEIC and IELTS courses

Education Abroad Services

Education Abroad Services

Study Abroad Programs in the USA, UK, Australia, New Zealand and Eurpean Countries.

International Cultural Exchange

International Cultural Exchange

Work Experience at Walt Disney World, Cultural Exchange programs in the USA, Europe and Turkey

Photo Gallery

Photo Gallery

Here, you can see the photos of our students and clients who recieved service from us.

Video Gallery

Video Gallery

You can watch our videos related to our students, services and some activities.

Testimonials About Candelas

Testimonials About Candelas

Here, You can read the testimonials from our students, teachers working with us and our clients.

Read the testimonials about us and write your comments.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.

Candelas Education is 11 years old

MyECO Online English

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.All the content of MyECO has been designed suitable to the levels of The Common European Framework of Languages. Our video lessons have been prepared carefully and exclusively. You will learn through intensive exercises and drills.

 

LIKE OUR PAGE

4000+

FOLLOW US

250+

FOLLOW US

900+
emreyikmaz@hotmail.com

emreyikmaz@hotmail.com
NEXT COMMENT

TOP