ozer_006@hotmail.com

Bizler Ankara Barosu Dil Merkezi işbirliğiyle düzenlenen LAL / malta Dil okulunda 4 haftalık genel ingilizce ve hukuk ingilizcesi eğitim programına katıldık. bu 4 haftalık periyodun sonunda sertifikalarınımızı alarak Türkiye'ye döndük. çoğunlukla ingiliz asıllı dil konusunda uzman hocalardan 4 hafta gibi kısa bir sürede dahi pek çok şey öğrenerek döndük. Malta dil eğitimini hem ucuz hem de kaliteli hocalardan almak için çok uygun bir yer. Ülke gerek güvenlik bakımından gerekse misafirperverlik bakımından fazlasıyla cazip. Orda bizlere çok sıcak bir ortamda eğitim imkanları sağlandı.Tabi bunda Ankara Barosu Dil Merkezi vasıtasıyla gitmemizin payı tartışılmazdı. Herhangi bir prosedür işlemiyle uğraşmanıza gerek kalmadan kalacağınız yerden okuldaki sınıfınıza kadar her isteğimiz Ankara Barosu Dil Merkezi tarafından dikkate alındı. Neticesinde hem kaldığımız yerden hem de okuldan çok memnun kaldık. Malta hem Avrupa’nın en düzenli ülkelerinden biri hem de tarihi dokusuyla insanı cezbeden bir tatil merkezi. Eğitim süreci boyunca küçük bir ülke olmasına rağmen her gün yeni mekânlar keşfettik. 4 haftalık süreç bizler için hem tatil hem de eğitim için güzel bir fırsat oldu. Dünyanın her yerinden öğrencilerin akın ettiği bu ülkede yabancılarla kolay kaynaşıp İngilizce konuşma pratiğini rahatlıkla geliştirebilirsiniz. Bizler hukukçu adayları olarak Lal Malta dil okulundan ve Malta’dan son derece memnun ayrıldık. Ankara Baro Başkanımız Sayın Vedat Ahsen COŞAR' a bizi Malta’da dahi yalnız bırakmayıp her konuda yardımcı olduğu için teşekkürü borç biliriz. Ayrıca Malta’ya gidişimizden Türkiye’ye döndüğümüz ana kadar her türlü sorunumuzu çözen ve bize orada her türlü ortamı sağlayan hiçbir prosedürle uğraşmadan bize bu güzel imkanı sağlayan Ankara Barosu Dil Merkezi sorumlusu Sayın Akın DEMİR' e de verdiği emeklerden dolayı sonsuz teşekkür ederiz. Gerçekten kendisi bu konuda uzman kişiliğiyle bizleri her konuda aydınlatıp sorunsuz bir program hazırlayarak bizleri Malta’da da yalnız bırakmadı. Tercihinizi böyle tecrübeli bir merkez aracılığıyla yapmanızı herhangi bir sorunla karşılaşmamanız acısından tavsiye ederiz. Sinan KOLCU: sinankolcu82@hotmail.com Emel ŞENGÜL: emlsn@hotmail.com Özer ÖZDİL: ozer_006@hotmail.com Özge Nur ÖZAN: ozgeozann@hotmail.com

  • 7 September 2010, Tuesday

EDUCATION SERVICES

English & Certificate Programs

English & Certificate Programs

Certificate Programs, VIP group and One-to-One English, TOEFL IBT, TOEIC and IELTS courses

Education Abroad Services

Education Abroad Services

Study Abroad Programs in the USA, UK, Australia, New Zealand and Eurpean Countries.

International Cultural Exchange

International Cultural Exchange

Work Experience at Walt Disney World, Cultural Exchange programs in the USA, Europe and Turkey

Photo Gallery

Photo Gallery

Here, you can see the photos of our students and clients who recieved service from us.

Video Gallery

Video Gallery

You can watch our videos related to our students, services and some activities.

Testimonials About Candelas

Testimonials About Candelas

Here, You can read the testimonials from our students, teachers working with us and our clients.

Read the testimonials about us and write your comments.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.

Candelas Education is 11 years old

MyECO Online English

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.All the content of MyECO has been designed suitable to the levels of The Common European Framework of Languages. Our video lessons have been prepared carefully and exclusively. You will learn through intensive exercises and drills.

 

LIKE OUR PAGE

4000+

FOLLOW US

250+

FOLLOW US

900+
sivga_oztok@yahoo.com

sivga_oztok@yahoo.com
NEXT COMMENT

TOP