vicdandarcan@yahoo.com

Yurtdışında eğitimle ilgili hiçbir fikrim yokken şu an Brighton'da, İngiltere'nin en güzel şehirlerinden ve en iyi okullarından birinde olmamı sağlayan, buraya gelmemle ilgili olarak her şeyle birebir ilgilenen Akın Bey'e çok şey borçluyum, sanırım imza atmak dışında çok da birşey yapmadım:))) Burda da birçok kişiyle tanıştım, onlarla konuştuktan ve acenteleriyle ilgili şikayetleri duyduktan sonra özellikle ne kadar şanslı olduğumu anladım, buraya gelmeden önce ve geldikten sonra dahi her bir detayla ilgilenen, uçağım geç kaldığında bile beni bekleyen taksiyle ve okulla irtibat kurmaya kadar her detayı düşünen Akın Bey'e çok teşekkür ederim. Burası gerçekten çok güzel bir seçim oldu, öğrenciler için süper bir yer, Londra’ya da 50 dakika mesafede, dünyanın her bir yerinden gelen öğrencilerle iletişim kurma fırsatı, okul da doğru seçim olmuş, öğrenciler konusunda çok hassaslar, yanında kaldığınız aile, odanıza kadar her detayla ilgileniyorlar… Buradayken İskoçya’ya da gitme fırsatı da buldum, tam anlamıyla mükemmeldi, okulun anlaşmalı olduğu tur şirketleri sayesinde çok ucuza dünyanın her yerine seyahat edebiliyorsunuz. Her hafta Paris, Amsterdam, İskoçya, İtalya’ya turlar düzenleniyor, dünyanın dört bir yanından öğrencilerle oralara gitme, aynı zamanda İngilizcenizi geliştirme fırsatı yakalıyorsunuz. Eğer kısa sürede hem tatil yapma, hem kaliteli bir okulda İngilizce öğrenmek ya da İngilizcenizi geliştirmek istiyorsanız kesinlikle Brighton’ı ve özellikle St. Giles’ı tavsiye ediyorum. Tüm emeklerinden ve samimi ilgilerinden dolayı Candelas Eğitim’e, özellikle Akın Bey’e çok teşekkür ediyorum…

  • 16 September 2010, Thursday

EDUCATION SERVICES

English & Certificate Programs

English & Certificate Programs

Certificate Programs, VIP group and One-to-One English, TOEFL IBT, TOEIC and IELTS courses

Education Abroad Services

Education Abroad Services

Study Abroad Programs in the USA, UK, Australia, New Zealand and Eurpean Countries.

International Cultural Exchange

International Cultural Exchange

Work Experience at Walt Disney World, Cultural Exchange programs in the USA, Europe and Turkey

Photo Gallery

Photo Gallery

Here, you can see the photos of our students and clients who recieved service from us.

Video Gallery

Video Gallery

You can watch our videos related to our students, services and some activities.

Testimonials About Candelas

Testimonials About Candelas

Here, You can read the testimonials from our students, teachers working with us and our clients.

Read the testimonials about us and write your comments.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.

Candelas Education is 11 years old

MyECO Online English

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.All the content of MyECO has been designed suitable to the levels of The Common European Framework of Languages. Our video lessons have been prepared carefully and exclusively. You will learn through intensive exercises and drills.

 

LIKE OUR PAGE

4000+

FOLLOW US

250+

FOLLOW US

900+
ydanismaz61@hotmail.com

ydanismaz61@hotmail.com
NEXT COMMENT

TOP