Disney ICP DUYURU 9 - Mülakattan Kalanlar Depozit İadeleri

Değerli Arkadaşlar,

Tekrar Mülakattan kalan arkadaşlarımız için üzüldüğümüzü bildiriyoruz.

Mülakatlara katıldığınız ve ICP programına gözterdiginiz ilgiden dolayi tesekkur ederiz.

Bu email Ankara'da yapılan Disney mülakatından kalan arkadaslar ve depozit iadesi icindir.

Mulakati geçemeyen arkadaslar LUTFEN DIKKATLE ASAGIDAKI BILGILERI OKUYUNUZ.

1-) Lutfen asagidaki formu dikkatle ve tam olarak doldurarak bizlere BANKA bilginizi gonderiniz.

2-) Depozit iadeleriniz 2 hafta icinde bize gondereceginiz hesaba EFT yapilacaktir.

3-) Depozitleriniz sizlere daha once belirtilen Sözleşme SARTLARINA GORE IADE EDILECEKTIR. Daha once size bildirilen şartlara uymayan kisilerin depozitleri iade edilmeyecektir.

4-) Sizlerden herhangi bir kesinti olmamaktadir. Daha onceki duyurularda da ve sozlesmelerinizde de belirtildigi gibi Sadece EFT masraflari icin Bankalar arasi fark gozetilmeden her bir kisiden sabit 15 TL kesilecektir. 

5-) Depozit iadeleriniz 15 MART - 1 NİSAN tarihleri arasında sırayla herkese gönderilecektir. Lütfen Bu tarihler arasında emaillerinizi takip ediniz ve hesabınızı kontrol ediniz.

6-) Depozit ödemesi ile ilgili herhangi bir sorunuz, aklınıza takılan bir şey olursa lütfen AKIN DEMIR' i arayınız. Telefon: 0 505 287 30 01, sayet telefona cevap verilemez ise lütfen sms bırakınız. Mutlaka biz size döneriz.

7-) LÜTFEN UNUTMAYINIZ !!! 15 Haziran 2018 tarihine kadar hesabını kontrol etmelisin. Hesabına para yatmış ise bize hemen email ile depozitini aldığına dair bilgi vermelisin. En geç 15 Haziran 2018 tarihinden sonra hic bir itiraz kabul edilmeyecektir. Bu tarihten sonra hic bir sekilde depozit iadesi yapılmayacaktır.

 

 

SAYGILAR

CANDELAS MAGICAL TEAM

  • 31 March 2018, Saturday
NEXT CONTENT
TOP