Fatmanur Cagir

Kitabın b1b2 seviyesini aldım fakat kapaktaki QR kod A1a2 kitabına ait yardımcı olur musunuz

Ahmet

Kitap genel olarak güzel ve öğretici

Seyda Demir

Kitabınızı ilk başta çok beğendim. Üniversitede yabancı diller yüksekokulunda öğretim görevlisiyim. İçeriğini detaylı incelemeye başladığımda bazı önemli gramer hataları farkettim. Bir çok öğrencime tavsiye etmiştim ancak belli sayfalarda mükerrer gördüğüm bu hatalar öğrencilerimin kafasını karıştırabilir diye kuşku duymaya başladım. Mesela sayfa 37 de Writing akivitesi var oradaki noun clause içeren cümleleriniz soru kalıbı şeklinde yazılmış. Bir diğer mükerrer hata da Target vocabulary sorusundaki "you will use these vocabularies..." İfadesi ...these words demeniz daha doğru olurdu. Zira vocabulary kelimesi sayılamayan isim kategorisinde. Daha detaylı inceledikçe hatalara yönelik bilgi veririm. Ama rica ederim düzeltme yapın. Kitap iyi hoş ama bu tür hatalar büyük sorun olur????

Reyhan E.

İngilizce bölüm okumuş yds lerden en az 90 almış biri olarak soruları beğenmedim. Mesela sırf caydırıcı olsun diye kelime sorusuna stable ve steady koyulmuş. After 400 generations of …..weather, the world is on the brink of violent climate change. A)steady C)stable. Mesela neden steady değil de stable anlamak mümkün değil. Daha nice garip kullanım. Galiba gereksiz kastırarak “Yargı dan 70 alıyorsan yds den 90 garanti” denmesi hedeflenmiş.

Nazmiye Bolgi

english grammar a1 a2 kitabını çok beğendim eğlenceli ve bol pratik içeriyor tavsiye ederim :)

Mehmet Muzaffer

Kitabı a1 a2 setini aldım ve yarısını çözdün. Sadece kitaptan öğrenmeye çalışıyorsanız sizi zorlayabilir. Kelime çeşitliliği bakımından fazla iyi olmuş. Ama dediğim gibi 0 dan başlarsanız ve bu kitabı alırsanız sizi bence biraz zorlayabilir .

Feride Sevval Cete

Çok hata var.İyi güzel ama aşırı yanlış mevcut

Samet Kosaca

Yeni başlayanlar için muazzam bir kitap içerikleri kaliteli gerçekten öğretmek için yapılmış harbiden tavsiye ederim

Umit Ozgur

Yeni başlayanlar için çok uygun bir kitap. Kendi başınıza dahi ilerleme kaydedebilirsiniz. Halk eğitim kursunda kullanıyoruz.

.

Gerçekten güzel bir kitap

Sezen Polat

Yds puanımı arttırmak için C1&C2 Reading kitabını aldım. Alıştırmalar ile keyifle kelime tekrarı yapabiliyorsunuz. Hazırlayan eğitmenlerin emeklerine sağlık.

Celal Geldiyorov

Kitab pek kötü değil ama baya yanlış cevaplarlar var cevab anahtarın da bu çok rahatsız ediyor açıkçası kafa karıştırıyor ve sinir bozucu oluyor lütfen dikkat etin cevab anahtarına

Ozlem Veznedaroglu

Kitabın içeriği ve ogretme tekniği temel seviye için çok iyi..

Ramazan Idam

Sıfırdan başlayanlar için çok güzel kitab, adım adım ilerliyor. Benim işime çok yaradı en az iki üç basamak ilerledim.

Ceren

kitap zorlaştıracağız diye soruların ösym ile alakasız bir biçime dönüşmüş. YDS seviyesi desen YDS seviyesi de değil maalesef. Vakit kaybı gerçekten.

Mizgin Ergun

Kitabı ingilizce konu anlatımlı olduğunu düşündüğüm için almıştım. Türkçe anlatımı sade anlaşılır ancak ben gereksiz uzun buldum çünkü iki örnek için kocaman bir sayfa çöpe gitmiş. Fazladan reading bölümleri olması daha faydalı olurdu. Genel olarak iyi ama normalde 500 sayfa olması gereken ürünü şişkin göstermek için midir nedir aşırı abartmışlar.

Kadir Salikci

Gerçektende ne ÖSYMye uygun ne soru tarzı Uygun ne seviye bakımından Uygun pişmanım aldığıma

Elif Bicergil

A1-A2 seviyesine ait kitaplarını aldım hızlı teslimat için teşekkür ederim. Yalnızca sınıf dinleme derslerini maalesef yapamıyorum dinleme derslerini de yapabilmek adına destek rica ediyorum. Müşteri temsilcilerinizi ne zaman arasam hep 2.sırada kalıyorum ve bu hiç hoş değil bir gün inatla tam 50dakika bekledim kimse telefonu açmadı daha sonrada hat düştü.

Mehtap Aras

Udemy A1-A2 alarak başladım temelim vardı fakat unutmuştum, videolarını beğenince kitabını almaya karar verdim bitmek üzereyim çok da memnun kaldım ezber yapmadan sizi bıktırana kadar hatta konuyu devamlı öğrenene kadar test boşluk doldurma vs var,konuşabiliyorum ayrıca, B1-B2 seviyesini de alıcam, kitap çalışırken videolarıda izleyin gerçekten çok yararlı oluyor. Ellerinize sağlık teşekkürler.

Seda Koc

ÖSYM nin yaptığı sınav ile alakasız olduğunu gördüm. Her soru bölümü dağılımdaki soru tipleri de farklı ve aldığıma pişman oldum