Advance Your Vocabulary - English Vocabulary Book

Dear Visitor, this book is an English Vocabulary book for the Turkish market ONLY or for the people who know Turkish and want to learn English with a Turkish explanation. Therefore, all the information on this page is in Turkish. If you would like to get more detailed information about our books, please contact us at the e-mail addresses below. Please contact us if you live outside Turkey and need materials to improve your English.

 

▪ Detaylı Türkçe Anlatım

▪ 3000+ Soru ve Aktiviteler

▪ C1 & C2 Advanced İleri Seviye

▪ 1000+ Akademik Kelime

▪ YDS - YÖKDİL - TOEFL - IELTS - PAE Sınavlarında Kullanılan Kelimeler

Değerli Öğrencimiz,

ADVANCE YOUR VOCABULARY kitabını hizmetinize sunduğumuz için çok mutluyuz. Kitabımızla, bugüne kadar öğrenmeye çalıştığınız akademik ileri seviye İngilizce kelimelerini farklı bir Türkçe açıklama mantığı ile çalışabilecek ve kullanarak kısa sürede öğrenebileceksiniz.

Kitapta ileri düzey kelimeler, öğrenmenizi kolaylaştırmak için kategorize edilmiş, kısa ve sade açıklama- larla sunulmaktadır. Bol aktiviteler ve sorular ile desteklenen kitabımız öğrendiğiniz kelimeleri unutmamak üzere hafızanıza işleyecektir.

Bol soru çözdürerek öğreten eğitim modelini benimseyen kitabımız, öğrendiğiniz kelimeleri unutmanıza engel olacak tekrarlı aktiviteler içermektedir.

Aktiviteler “sınıflandırılmış kelimeler” altında verilmektedir. Yani, belirli bir konuda kelimeler verilir ve arkasından bu kelimeleri öğrenmenizi sağlayacak çok çeşitli sorular karşınıza çıkar.

Kelime çalışmalarının temel hedefi aktiviteler ile doğal bir şekilde size C1 – C2 seviyesinde bilmeniz ge- reken en temel akademik kelimeleri öğretmektir.

Çözeceğiniz sorular ile bol kelime ezberleyecek ve bu kelimelerin kullanım alanlarını yine kalıcı bir şekil- de öğrenebileceksiniz.

Bireysel çalışmalarınızda sesli bir sözlük yardımı almanız eğitim sürecinizin kalitesini artıracaktır. Böylece kelimeleri doğru telaffuz ile öğrenebilirsiniz.

Kitabımızı dilerseniz “Self-Study” olarak bireysel çalışabilirsiniz, dilerseniz bir öğretmen eşliğinde sınıf orta- mında da kullanabilirsiniz. Kitabımız okul ortamında kullanmaya uygun olarak tasarlanmıştır.

“Advance Your Vocabulary” kitabını bitirdiğinizde Advanced – C1 ve C2 seviyede akademik kelime bilgisini öğrenmiş; C1 & C2 seviyesinde yazma kabiliyetinizi artırmış olacaksınız.

“Advance Your Vocabulary” kitabımızın içerikleri YDT - YKS DİL, Toefl IBT, Toefl ITP, IELTS, Bilkent Hazırlık Atlama PAE, Üniversite Hazırlık Atlama, Üniversite İngilizce Dil Hazırlık, YDS & YÖKDİL ve bunun gibi İngilizce sınavları için de YAPISAL temelinizi geliştirmek üzere planlanmıştır.

Bu kitabımızı tam olarak ve etkili bir şekilde bitirdiğinizde, bu sınavlarda çıkan soruları daha rahat çöze- bilecek, daha kaliteli speaking ve writing yapıları kurabileceksiniz.

Sizlere öğrenme sürecinde başarılar diler, her zaman bize ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  • 1 April 2021, Thursday
, ,

EDUCATION SERVICES

English & Certificate Programs

English & Certificate Programs

Certificate Programs, VIP group and One-to-One English, TOEFL IBT, TOEIC and IELTS courses

Education Abroad Services

Education Abroad Services

Study Abroad Programs in the USA, UK, Australia, New Zealand and Eurpean Countries.

International Cultural Exchange

International Cultural Exchange

Work Experience at Walt Disney World, Cultural Exchange programs in the USA, Europe and Turkey

Photo Gallery

Photo Gallery

Here, you can see the photos of our students and clients who recieved service from us.

Video Gallery

Video Gallery

You can watch our videos related to our students, services and some activities.

Testimonials About Candelas

Testimonials About Candelas

Here, You can read the testimonials from our students, teachers working with us and our clients.

Read the testimonials about us and write your comments.

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.

Candelas Education is 14 years old

MyECO Online English

While taking your English lessons online from MyECO in specially designed virtual classrooms, you will not feel a need for a face to face classroom lesson.All the content of MyECO has been designed suitable to the levels of The Common European Framework of Languages. Our video lessons have been prepared carefully and exclusively. You will learn through intensive exercises and drills.

 

LIKE OUR PAGE

4000+

FOLLOW US

250+

FOLLOW US

900+
Advanced Level English Grammar and Vocabulary Books Set

Advanced Level English Grammar and Vocabulary Books Set
NEXT BOOK

TOP