Messages from Our English Language Students

Bu süreçte bana hem özel hayat hem de İngilizce eğitim anlamında çok büyük bir destek verildi. Yaklaşık bir buçuk yıl boyunca kursa devam ettim kursa ilk başladığımda hiç bir temelim yoktu bu süreçte kendimi geliştirdim hocalarım ve Gözde hanım modumun düşmemesi ve başarmam için her türlü desteği verdi herkese çok teşekkür ederim gözünüz kapalı güvenebilirsiniz

Çok iyi eğitmenlerle, çok başarılı bir kurs. kurs sürecimde sağolsunlar her şekilde yardımcı oldular özellikle Cankutay abi baya yardımcı oldu çok teşekkür ederim.

Candelas kaliteli eğitmenlerle piyasada bulunan diğer kuruluşlara nazaran oldukça kaliteli bir kuruluş. Almış olduğum Bussines English kursundan oldukça memnun kaldım. Tereddüt etmeden kayıt yaptırmanızı tavsiye ederim

Cok memnun kaldim. Amacim konusma ingilizcesini gelistirmekti. Suan sirketimde sunum yapar hale geldim. Egitmenleri cok profesyonel ve icten. Kesinlikle tavsiye ederim. Ozellikle Cankutay beye sabrindan oturu ve egitmenlerim Caner Hocam ve Seda Hocama cok cok tesekkur ederim. Online ve birebir ingilizce icin en ideal kurs. Ingilizce konusmak isteyen herkese tavsiye edilir:)

Candelas uzun süredir devam eden arayışımı sonlandırmamı sağladı. Özellikle Sophie ye teşekkür ederim.

Candelas ekibi ile tesadüfen araştırmalarım sonucunda yollarımız kesişti ve iyiki de kesişti. Online ingilizce eğitim aldım ve almaktayım çok memnunum Akın Bey başta olmak üzere canım Anu Hocama ve Cankutay Bey’e çok teşekkür ederim. Şimdi ise kardeşimde bu ekibin bir parçası olacak ve birlikte derslerimize devam edeceğiz. Her soruma cevap veren her hasta olduğumda dersi erteleyebilen Anu Hocama sevgilerle:)

Güzel ve verimli bir eğitim sürecini noktalamış bulunuyorum. Özellikle İngilizce mail yazma ve mesleki İngilizce teknik ve terimleri ile ilgili aşama kaydettiğimi düşünüyorum. Beklentilerimi büyük ölçüde karşıladı diyebilirim. Teşekkür ediyorum.

İnternet üzerinden yaptığım araştırmalar sonucu ulaştım Candelas'a. Online özel konuşma dersi satın aldım ve ana dili İngilizce olan eğitmenleriyle uzun süredir bire bir takip ediyoruz dersleri. Pandemi sürecinde online eğitim alarak oldukça iyi değerlendirmiş olduğumu düşünüyorum evde geçirdiğim vakti. Ders için gerekli materyalleri kargoyla gönderiyorlar, ders programını ise siz eğitmeninizle birlikte oluşturuyorsunuz. Her ders kaydedilip sonrasında size mail atılıyor ve bu şekilde kendinizi dinleme/izleme fırsatı buluyorsunuz. Eksiklerin,hataların farkına varmak için önemli bir yöntem bu bence. Ayrıca ısrarla sadece konuşma etkinlikleri istediğimi ve gramer çalışmak istemediğimi söylesem de beni bir şekilde ikna ederek her ders mutlaka bir gramer konusunu da güne dahil etmeyi başardıkları için özellikle teşekkür etmek istiyorum. Karşı çıkmama rağmen gerekliliğini ve etkisini anlamış oldum sayelerinde. Sabır ve özverileri için ayrıca çok teşekkür ediyorum tüm ekibe. Kolaylıklar diliyorum

Kısa süre içerisinde kendimi geliştirmem konusunda cok yardımcı olan bir kurs gerek Akın beye gerekse Gergo hocaya teşekkürlerimi sunuyorum.

Akın Hocamı yıllardır tanıyorum. Her zaman en iyisi için uğraşan ve bunu yapan bir kurum Candelas. Destekleri için teşekkür ederim. Gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum.

Pandemi gibi olağanüstü bir koşulda dahil programlarına katılan hiç kimseyi mağdur etmemiş bir kurum. Umarım gelecekte daha farklı projelerine katılabilirim.

İşlerini çok profesyonel yapıyorlar ve çok yetkin eğitmenler ile çalışıyorlar

HER YÖNÜYLE İLGİLİ BİR KURUM MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ OLDUKÇA SÜPER BENİM İÇİN. İLGİ SON DERECE GÜZEL TEŞEKKÜRLER.

Candelas'tan akademik İngilizce-Türkçe dersi aldım.Dersler karşılıklı olarak bire birdi. Kurs boyunca aldığım dersler ingilizcemi geliştirmeme yardımcı oldu. Furkan hoca ile güzel, yararlı ve eğlenceli derslere girdik. İçerisi oldukça saygılı ve yardımsever insanlarla dolu. Hepsine teşekkür ediyorum. Beş yıldızı hak ediyorlar.

Candelas’ a başladığımdan beri bana dil öğrenmeyi sevdirdikleri için çok teşekkür ederim iyi bir dil eğitimi almamda bana çok katkıları oldu. Cankutay beye eğitmenlerinize ve Candelas' a tanışmamızdan itibaren, her safhada göstermiş olduğunuz samimi ilgi ve alakadan dolayı minnet ve şükranlarımı sunuyorum

Ben hazırlıkta son hakkımdayken Candelası buldum. (Bu arada onlar sayesinde hazırlığı geçtim.) Candelastaki herkes sağ olsun çok yardım sever ve güler yüzlü. Dersime giren hocam yabancı olunca daha kolay İngilizceyi öğrenip kendi konuşmamı geliştirdim. Ne zaman farklı bir etkinlik veya anlayamadığım yeri söylesem kitap olsun farklı etkinlik olsun her zaman sağlayıp yardım ettiler.

Candelas sayesinde hazırlığı geçtim onlar olmasaydı şu an bölümüme başlayamazdım herkese kesinlikle öneriyorum ielts sınavında onlar sayesinde okulumun istediği skordan fazla bile aldım gece gündüz süren çalışmalarımız olmasaydı . Ieltsten istediğim skoru alıp geçemezdim . Eğer sizde hazırlıkta vakit kaybetmek istemiyosanız candelas gibi disiplinli ve sevecen insanların olduğu bir çalışma ortamı istiyosanız burasi size çok uygun. Ayrıca başka bir ingilizce kursundan farkı da çok verebilcekleri sonuçlar hakkında gerçekçi olmaları . Burdan en başta bana inanan candelas ailesine teşekkür ediyorum.

Daha öncesinde 2 kere başarısız kurs deneyimi olan , okuduğum bölüm nedeniyle iş hayatında ingilizceye gerek duyan birisi olarak uzun araştırmalar sonucunda Candelas ailesi ile tanıştım . 4 aylık genel ingilizce eğitimim sonrasında önceki kurs deneyimlerimide göz önünde bulundurarak Ankara da bu işi en iyi yapan kurum olduklarını rahatlıkla söyleyebilirim.Bilgili ,deneyimli , özverili kadrosuyla ortaya harika bir iş çıkarmışlar . Bu kısa sürede ingilizcemdeki gelişmeyi gördükten sonra çevremdeki herkese candelası önerir oldum .Başta eğitim sürecimde benimle en iyi şekilde ilgilenen , ingilizcemi yoğun sürecimde maksimum noktaya çıkaran Tuba hocam olmak üzere herkese teşekkür ediyorum .

Merhabalar, kızımı Bilkent hazırlık sınavını geçebilmesi için Candelas Eğitime gönderdim.Kızım sınavını başarıyla geçti.Bu başarıda gerçekten Candelas'ın etkisi çok büyüktür.Etkin planlamaları ve kurs programları ve ayrıca ders veren hocaları sayesinde kızım uzun uğraşlar sonucu aşamadığı bu engeli aşmıştır. Candelas eğitime ,tüm hocalarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.

İngilizceyi gerçekten öğrendim diyebilmek için iyi bir kursta iyi bir eğitim almam gerekiyordu. Yakın arkadaşımla birlikte kurs araştırması yaparken bilgi almaya gittik Candelas’a ve çıktığımızda burada devam etmeye karar verdik. Hem kendi çabalarımızla hem de hocalarımızın büyük desteğiyle çok şey başardık. Eğer gerçekten iyi bir eğitim almak istiyorsanız, şiddetle tavsiye ediyorum! :) Kendinizi evinizde gibi hissedeceksiniz, her zaman güler yüzlü insanlarla birlikte olacaksınız ve gerçekten öğreneceksiniz:)

Yoğun araştırmalar sonunda karar verdiğim ve çok memnun kaldığım bir kurs oldu. Kurs arayanlar için tavsiye edebilirim. Ben B1-B2 kursunu bir arkadaşımla aldım ve gayet hızlı ilerledik. Herkes o kadar samimi ve sıcak ki insan evinde hissediyor. Kalkıp kendi çayınızı alabiliyorsunuz mesela :D

Beş aydan beri İngilizce kursu almaktayım. Son derece memnunum. Gayet nezih bir ortam ve çok iyi hocalar var. İyi ki varsınız. Cok teşekkürler.

Yurtdışında bir dil okuluna gitmeden önce İngilizce konuşabilme yeteneği kazanmak amacıyla Candelas’a yazıldım. Veronica hocadan yaklaşık 6 ay süresince bire bir ders aldım. Bu dersler sayesinde konuşma özgüveni kazandım ve bu bana yurtdışındaki eğitimimde çok şey kattı. Türkiye’ye geri döndükten sonra bir dil sınavı için tekrar Candelas’da Veronica hocadan ders aldım ve bu dersler sınav için çok faydalı oldu. TÜM CANDELAS AİLESİNE TEŞEKKÜR EDERİM.

Orta Doğu Teknik Üniversitesi’nin hazırlık atlama sınavı için 1 aylık yoğun bir kurs programı sonucu sınavdan geçtim. Bu 1 aylık periyotta Candelas Akademi benim İngilizce anlama, yazma ve okuma kapasitemi ciddi oranda geliştirdi. Başta hocamız Furkan Okumuşoğlu ve bizimle kendi çocuğuymuş gibi ilgilenen Gözde Karapınar hocama çok teşekkür ediyorum. Dil gelişimi için gidebileceğiniz en başarılı yerlerden biridir.

En zor dönemimde tanıştığım bu profesyonel insanlar okul hayatıma devam etmemi sağladı,profesyonellikten bir haber iş ahkakından yoksun bir grup danışmanız diye geçinen insanlar yüzünden okuluma devam edemicek duruma gelmiştim ve sonra Akın bey ile konuştum sorunu adım adım çözdük birlikte ve ekibi ile bir aile arkadaş olduk resmen :) okul hayatınızda profesyonel desteğin yanında problemlerinizi kendi problemi gibi görücek onları çözmek için elinden geleni yapıcak ki kimsenin çözemiceğine inandınız o onlarda bile! İşte burda ki insanlar böyle insanlar :) beni yeniden umutlandırdılar ve eylülde okuluma dönüyorum! beni ve ailemi mutlu ettiler hepsine çok teşekkür ederim emeği geçen herkese.

Yaklaşık 1 aydır birebir ders alıyorum. Görüşmek için aradığım ilk günden beri herşey mükemmel gidiyor. Gayet profesyonel olarak işletilen bir sistem var. Başka Dil Eğitim Merkezlerini de denemiş biri olarak kesinlikle tavsiye ediyorum.

Tek kelimeyle her şeyiyle mükemmel bi eğitim sağlıyo. Çok memnunum eğitimi hala da devam ediyorum. Gerek ilgi gerek kalitesiyle gerçekten fark yaratıyo. Birebir olmasıyla ingilizceyi hem kasılmadan hem de tam anlamıyla her şeyiyle öğreniyorsunuz. Kesinlikle gözünüz kapalı gidebilirsiniz

Gerçekten kaliteli bir eğitim almak istiyorsanız başka bir yere yönelmenize gerek yok.Güleç yüzleri, ortamı sizi hiç yabancı hissettirmiyor. İhtiyacınızı, eksiğinizi bilen bir kurs.Yapacağınız tek şey kursa kaydolup kendinizi ellerine bırakın ve sonra seyredin.

Şubat ayından itibaren devam ettiğim kurum ,yıllarca ara ara İngilizce öğrenmeye çalışıp bir çok kursa gidip grup içinde istediğim verimi alamamıştım kopmalar yapmıştım ama burda özel ders şeklinde aldığım derslerle İngilizce dilinin nasıl kolay öğrenebilir konuşulabilir olduğunu gördüm genel İngilizce için Ankara da ki en iyi kurum ve yoğun iş tempomda ben değil onların bana ders saatleri konusunda uyum sağlaması Harika ders kaybım hiç olmadı gelemediğim günlerde muhakkak telafisi yapıldı desteklerinden dolayı Akın hocam başta olmak üzere Gözde hocam ve Erica hocama teşekkürlerimi sunarım

Profesyonel, özverili, dürüst ve çalışkan bir ekibin, sizi memnun ve mutlu etmek için gereken ne varsa yaptığını düşünün. Hocaları yetkinliklerini konuşmaya başlar başlamaz hissettiriyor. Yönetim kadrosu ise sizi ailelerinden biriymiş gibi hissettirmeyi ve ihtiyaç anlarında her türlü sorunu en kısa sürelerde çözmeyi çok iyi biliyor. İşin maddiyatında olmadıklarını, bu işi sevdiklerinden yaptıklarını rahatça söyleyebiliyorsunuz. Şiddetle tavsiye ederim.

Öğrenim sürecimde çok yararlı oldu. Bana çok şey kattı herkese tavsiye ediyorum

Son derece ilgililer ve verdiğin paranın hakkını veriyorlar. Herkese tavsiye ederim.

kısa sürede etkili bir ingilizce eğitimi veriliyor. eğlenceli ve sıcakkanlı insanlardan oluşan bir kadroya sahip.

Şimdiye kadar gördüğüm en samimi ve yardımsever kurum. Her soruma bıkmadan ve özenle detaylı detaylı cevap verdiler. Ne zaman bir noktada takılsam anında her türlü soruma cevap verdiler. Bu noktada Candelas’a çok tesekkür ediyorum, kafamda hiçbir soru kalmadan, gönül rahatlığıyla ICP programına katıldım. Kesinlike tüm övgüleri hak ediyor.

İngilizce öğrenmek benim için kabusa dönmüştü ta ki Candelas eğitim merkezini bulana kadar.Keyifli, sizi gerçekten evinizde gibi hissettiren ortamı da cabası. İngilizce öğrenmek konuşmak benim için artık daha keyifli ve olası bir şey. Gerçekten öğretmek için çabalayan bir kurum. Herkese tavsiye ederim .Sizi çok güzel yönlendiriyorlar. İyi ki tanıştım Candelas ile .Eğer gerçekten ingilizce öğrenmek ve konuşmak istiyorsanız Candelas'a muhakkak uğrayın derim :)

İlgi ve alaka üst düzeyde. Her sorumuza ve sorunumuza çözüm buldular. Çok teşekkürler Candelas

Kurs tamamen birebir özel derse odaklanmış kurumsal bir yer yurt dışınada gönderiliyor çok başarılı bir kurumdur.

Candelas'ın gerçekten eğitim düzeyi çok kaliteli. Tamamen birebir ve özel derslerde uzmanlaşmış.ingilizce kursu,ayrıca yurtdışına gitme imkanı da sunuyor

Akın hocam çok kaliteli bir eğitim ortamınız var her şey için çok teşekkür ederim herkese tavsiye edebileceğim bir kurs

Gerçekten çok ilgili, çok dürüst, işinin hakkını veren bir ekip tüm yardımlarınız için çok teşekkürler

Çok kaliteli ve çok güvenilir bir ortam bu imkanı sağlayanlara teşekkür ederim

1 yıldır eğitim alıyorum ve çok memnunum. Öğretmenimiz çok ilgili. Tavsiye ederim.

Hello.I couldun`t speak english, ı couldun`t write, ı didn´t understand.I speak now,write and understand. Thanks Candelas.Thanks Furkan and Anu teachers :)

One of the most hospitable, experienced,well-informed consultancy I have ever seen. They are really helpful. You won’t feel regret with choosing them

Merhabalar Arkadaşlar sizlere buradan bir kız babası olarak sesleniyorum Candelas Eğitim Kurumuyla tanışmamız 2017 senesinde gerçekleşti buradan değerli Hocam Akın Bey, Gözde Hanım, Cankutay Bey ve bire bir ders aldığımız değerli hocalarımızdan bahsetmek istiyorum. Öncelikle hepsine buradan sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum Candelas Eğitim Kurumunun kapısından ilk girdiğimde endişelerim mevcuttu acaba burasıda diğer kurumlar gibi ticari mi düşünüyor yoksa gerçekten eğitime önem veren ve öğrencilerin ufkunu açan ve onları gerçekten önemseyen bir yer miydi kendileriyle yapmış olduğumuz görüşmelerde tarafıma anlatılanlar beni yavaş yavaş ikna etmeye başladı zaman içerisinde kızım la bire bir yaptığımız paylaşımlarda buradan çok memnun olduğunu Akın Beylerin çok ilgili olduğunu yaklaşımlarıyla kendisini değerli hissetmesine neden olduğundan bahsetmeye başladı artık nihayet aradığımızı bulmuştuk zamanla Candelas Eğitim Kurumu ile aile olduk ve artık ileriye dönük planlarımızı Akın beyin önderliğinde gerçekleştiriyoruz. Bu seneki ilk planımız Candelas Eğitim Kurumunun önderliğinde Walt Disney World ICP programına dahil olmak oldu Ailece çok heyecanlıyız kızımız bu sene yaz dönemini Walt Disney World Resort, Amerika Birleşik Devletleri'nin Florida eyaletine geçirecek buradaki deneyimleri hayatının en değerli dönemleri olacağını düşünüyoruz bizler henüz yolun başındayız bundan sonraki Üniversite Erasmus eğitimi ve Yurt dışı yüksel lisans planlamamız Akın beyin tecrübeleri sayesinde daha rahat ve güven içerisinde gerçekleştirebilecek olmak tan dolayı mutluyuz. Buradan tekrar dan Akın Bey önderliğinde Candelas Eğitim Kurumu Çalışanlarına sonsuz teşekkürler sunuyoruz iyi ki hayatımızda varsınız. Yasel USLU

İngilizce kurs yeri arıyordum ve bir kaç arkadaşım Candelas'ı önerdi orada Akın hoca var (Akın Demir) yardımcı olur ilgilenir ve iyi bir öğretici dediler. Mayıs 2016 da başlayan üç aylık bir çalışma dönemimiz oldu. Gayet başarı ve güzel geçti. Gözde hocama (Gözde Karapınar) sonsuz teşekkürlerimi sunarım öğrencisiyle ilgilenen ve yardımcı olan bir öğretmen. Başta Gözde hocama ve Akın hocama ve Candelas çalışanlarına teşekkür ederim. Güzel bir kurs yeri ve iyi bir ortam.

Yaklaşık 1 yıl önce Candelas Academy ile sıfır seviyesinde olan İngilizce'mi intermediate seviyesine kadar çıkardım ve şu an YDS'ye hazırlanıyorum. Bunun için canım Gözde hocama ve Akın hocama minnettarım. 10-20 kişilik sınıf sistemi olmaması,derslerin birebir işlenmesi, kullanılan kaynaklar sizi başarıya götüren temel nedenler durumunda burada. Sıcakkanlı çalışanları ve sizi evinizde gibi hissettirecek sıcacık ortamıyla burada stressiz bir şekilde başarıyı yakalayabilirsiniz.Gerçekten beni anlayan,dinleyen,sabırla öğrenmemi sağlayan,kafamdaki soruları her zaman aydınlatan güler yüzlü sabırlı biricik Gözde hocama ve tüm Candelas çalışanlarına teşekkürler :)

Kapıdan içeriye girdiğinizde size pozitif enerjiyi ve aile ortamının sıcaklığı hissettiren bu yere ilk geldiğimde kafam çok karışıktı. 1 yıl hazırlık ardından 4 yıl İngilizce olarak eğitim almış olmama rağmen yetersiz olan İngilizcem ilerisi için çok büyük sorundu. Fakat Akın Hocamın içten tavrı ve Hamide hocamın en vazgeçtiğim, yapamayacağım dediğim zamanlarda beni tutup kaldırması sayesinde bugün bitirme sertifikamı aldım. Derslere ilk başladığımda söylediğim bir şey vardı; ben neyi bilip neyi bilmediğimi bilmiyorum. Hamide hocamın sabrı ve emekleri sayesinde artık en büyük korkum olan İngilizceden korkmuyor ve nasıl öğrenmem gerektiğimi keşfetmiş oldum. Derslerin birebir işlenmesi yetersiz olan yönlerimize daha fazla ağırlık vermemizi sağladı. "Kalabalıklarda kaybolmak" yerine kendini keşfetmek .. İşte burada size verilen en güzel şey. Tüm emekleri için öncelikle Hamide hocama ve aile sıcaklığını her zaman hissettiğim diğer tüm Candelas çalışanlarına buradan büyük bir teşekkürü borç bilirim. Kapıdan ilk girdiğim andan itibaren güler yüzünü ve desteğini her zaman hissettiğim Akın Hocama ayrı bir teşekkür etmem gerekir. Lanet ettiğim İngilizce öğrenmekten hatırladığımda yüzümü gülümseten anılara dönüşen güzel bir kurs dönemi .. Her şey için çook teşekkürler "Candelas Ailesi".

İngilizce seviyem yeterli değilken 1 aylık süreç içerisinde Proficiency sınavına Candelas ile hazırlanarak başarılı oldum. Başta Özgül Hocama, Akın Hocaya ve emeği geçen tüm Candelas çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim..

Öncelikle kurumunuza çok teşekkür ediyorum, gerçekten öğrencilerle çok ilgileniyorsunuz. Özellikle Fatih hocam İngilizce öğretme konusunda biçilmiş kaftan diyebilirim :) Gerek İngilizce gerekse diğer dillerde verdiği destekle ufkumu genişletti diyebilirim rahatlıkla. Bana dil öğrenirken kendi dilimin yapısını bilmenin önemini ve kelimelere filolojik yaklaşımı öğretti. Tüm bunlar daha önce hiç rastlamadığım deneyimlerdi. Kursu kesinlikle tavsiye ediyor ve pişman olmayacağınıza garanti veriyorum :)

Kursa yaklaşık bir sene önce başladım ve kısa sürede çok fazla birikimim oldu.Fatih Ogretmenim çok ilgiliydi ve bana çok yardımcı oldu.Ingilizcenin yanı sıra herhangi bir dilin çalışma mantığını nasıl cozecegimi de gösterdi,ki bu daha önce hiçbir kurstan almadigım bir beceriydi.Ayrıca kültürü ve insanları da tanıma fırsatı buldum.Kurstan içeri girince farklı bir havası olduğu hemen farkediliyor herkes birbiriyle sohbet ediyor ilgileniyor dil öğrenmede ortamın da çok önemli olduğunu düşünüyorum öğretmeye ve öğrenmeye hevesli insanlar olunca da burada herşeyi öğrenirim rahatlamasini yaşadım.Akin Hoca ve Seçkin Hoca'ya böyle bir ortam yarattıkları için ve Fatih Hoca'ya da bana etkili bir şekilde ingilizceyi öğrettiği için teşekkür ederim

Merhaba. Yoğun bir iş tempomuzun içinde İngilizce öğrenmek müthiş bir emek ve fedakarlık ister. Candelasa gelmeden önce yeterince on araştırma yaptım fakat görüştüğüm bütün kurslarda sınıf ortamında kaybolup gideceğimin ve zamanımı boşa harcayacagimin farkına vardım. Çünkü belirli bir iş saatim olmadığı için kursları kacirabilecektim. Fakat Candelas bütün programı bana göre ayarladı. Öğrenim boyunca nefret ettiğim İngilizceyi öğrenme mecburiyetindeyim ve ön yargım oldukça fazlaydı.bütün bu olumsuzluklar içinde Candelasa gittiğimde bir bir ön yargılarım kırıldı.derslerim eğlenceli bir hal almaya başladı ve kurs günlerimi iple çekiyorum.samimi ve sıcacık bir ortamı var candelasin. Bence gelip bir bardak çay içmelisiniz. Ortamı yerinde görmeniz çok farklı olacaktır son olarak Akın hocam ve hamide hocama İngilizceyi bana sevdirdikleri için çok teşekkür ederim.

MERHABALAR Yaklaşık 4-5 aydır Candelas ile birlikteyim. Bu süre içerisinde ingilizce bilgimde fark edilir bir gelişme oldu. 2 (iki) kişilik grupta özel ders niteliğinde eğitim alıyorum. Eğitim programı tamamen şahsıma ve grup arkadaşıma göre oluşturuluyor. 6-8 kişilik gruplarda ucuza neden iki dil öğrenilmesin diyerek kendinizi kandırmayın. İngilizce öğrenmek özel program ve ilgi gerektiren bir iş olduğunu düşünüyorum. Bu konuda Candelas doğru adres. Bu arada Özgül Hocam ve grup arkadaşım Mehmet özel bir övgüyü hak ediyorlar. Dersleri hem keyifli hemde öğretici hale getirebiliyoruz. Bu konuda teşekkürlerimi sunmak isterim. Saygılarımla...

Zaten kapıdan içeri girdiğiniz anda Candelas'ın evden farksız sıcak ortamı karşılıyor sizi. Başlıbaşına zor bir alan olan ingilizceyi size bu rahat ortamı sunarak öğretecek başka bir yer olduğunu da, bu kadar zevkli öğrenebileceğinizi de sanmıyorum. Hayatımda ilk defa ingilizceden kaçmak yerine koşa koşa geldiğim bir yer oldu burası. Biz beş arkadaş beraber başladığımız bu kurstan hem ingilizcemizi geliştirerek hem de güzel insanlar edinerek bitirdik. Her şey için tekrar çok teşekkürler Gözde hocam :))) Liseden beri unuttuğumuz İngilizcemizi tazelediğiniz ve bize TıpDil'i kazandırdığınız için. Bir de bize katlanacak kadar sabırlı olduğunuz için... :)

Bir arkadaşım vasıtasıyla tanıştığım Candelas Academy ailesine Sn.Akın Bey ve canımız Gözde hocamız başta olmak üzere çok teşekkür etmek istiyorum öncelikle.5 kişilik bir grup olarak eğitimlere başladık.Hepimiz okul temposu dolayısıyla çok yoğunduk.Uyum sorunları fazlasıyla yaşanıyordu;ancak Gözde Hoca sayesinde bunların üstesinden gelebildik.Yaklaşık 7 aylık birlikteliğimizde ortaya başarılı bir sonuç çıktığını düşünüyorum.Gerek derslerin içeriği gerek kullanılan kaynakların kalitesiyle Candelas gerçekten dil eğitimi almak isteyen herkesin gönül rahatlığıyla yardım alabileceği bir yer.Gözde Hocamız sayesinde dersler kesinlikle verimli ve eğlenceli geçti.Eğer siz de eğlenerek öğrenmek istiyor ve dil eğitimi işkenceye dönüşmesin istiyorsanız hiç düşünmeden ve vakit kaybetmeden Candelas'a gelmelisiniz.Tekrardan başta sabırlı,biricik hocamıza ve Candelas Academy çalışanlarına çok teşekkürler.Saygı ve sevgilerimle :)

Uzun araştırmalarımdan sonra gitmeye karar verdiğim, şu anda devam ettiğim ve devam edeceğim bu harika kurstan bahsetmek istiyorum. Burası kesinlikle bir kurstan daha fazlası. Tam bir eğitim merkezi. Şu anda eğitimimin üçte ikisini tamamlamış bulunmaktayım ve çok hızlı bir şekilde ilerleme kaydettim. önceden hiç bir şey anlamaz iken, şimdi bir çok makaleyi anlayarak rahatlıkla okuyabiliyorum. Alternatif eğitim kurumlarının size 1 senede ögrenmenize yardımcı olduğu bilgileri çok daha kalıcı ve kısa bir zaman diliminde ögrenmenize destek oluyorlar. kayıt yaptırıp derslere başladıgınız andan itibaren hem sosyal medya üzerinden hemde size sağladıkları dökümanlar ile rahat bir şekilde ilerlemenizi yardımcı oluyorlar. Ben eğitmenlerinden Sn. Özgül Hanım ile devam etmekteyim. Çok donanımlı, ilgili ve anlayışlı olduğu için kendisinede burdan da teşekkür etmek istiyorum. Ayrıca kurucularından Sn.Akın Bey'e de ilgisinden dolayı teşekkür ederim. Zaten kendisi ve Sn. Seçkin Bey ile birlikte yayınlanmış olduğu muhteşem kitabıda almanızı tavsiye ederim. Buna ek olarakta Sn. Seçkin Bey'in YouTube kanalında ''My eco'' adı altında bu harika kitabı bölüm bölüm detaylı bir şekilde işleyerek bilgilerinizin kalıcı olmasını sağliyor. kısacası umarım sizlerde benim gibi bu eğitim merkezindeki harika eğitmenleri ve insanları tanıma fırsatı bulursunuz. Saygılarımla. Serkan ATEŞ.

2 yıl İngilizceden uzak kalarak dil kurallarını,kelimeleri,birçok konuyu unutmama ilaç gibi gelen Seçkin Esen hocama çok teşekkür ederim.Bir yaz bir güz döneminde derslerinde birçok şey öğretti bana birçok şey kattı.Sorularımıza sıkılmadan cevap verdi,anlamadığımız kısımları tekrar tekrar anlattı.Dersleri işleyişi ,öğrenciye hitap edişi,halden anlaması işinde iyi olduğunu ortaya koyuyor.Derslerinde kimi zaman güldük konuştuk,kimi zaman sorularına cevap veremeyip sessiz kaldık ama hiçbir zaman güleryüzünü esirgemedi bizden.Her zaman bize pozitif enerji yaydı. Kullandığımız kitaplar gayet iyi seçilmişti.Sınıfların fiziksel şartları gerçekten iyi.Ortam,çalışanlar,hocalar yeterince sıcak davranıyor hiç yabancılık çekmiyorsunuz.İngilizce öğrenmek,İngilizcenizi ilerletmek istiyorsanız burayı tavsiye ediyorum.Candelas ekibi ve Seçkin hocama teşekkür ediyorum.

Hello everybody, I am going to give you some experiment about Candelas International Education. Currently i have continued Rice University ESL curse. After 6 month ago I took a Ielts exam, but I couldn't take enough score, and I looked for a Ielts course for studying Ielts strategies. I called Mr. Akin, and discussed what shall we do? Mr. Akin really encouraged me, and after that I took online class. I am really satisfied the online class because my teacher had giving many good advice about the Ielts and we had flexible class time. Also Mr. Akin all the time encouraged me about the exam. While the online class, we use a program which is very useful. We have experienced the program Ielts reading, listening. I didnt use the program for writing, but I think this is good for writing because when I wrote something, my teacher was seeing same time. That is why I really appreciated Mr. Akin and my Ielts teacher.

Herkese merhabalar, Ben suanda Rice ESL kursunda dil egitimime devam etmekte olan bursiyerim. Candelas International Education ile yasadigim bir tecrubemi paylasmak istiyorum. Yurtdisi egitime basladiktan 6 ay sonra girdigim ielts sinavindan bekledigim puanin alamadi, ve IELTS e yonelik calisma karari aldim ve Akin bey ile konustum. Ankin beyin, yonlendirmesiyle online IELTS derslerine basladim. Online IELTS dersleri bu amaca uygun bir program ile yaptik, reading calismasi icin cok uygun bir program keza listeaning de. Writing calismadigim icin bilemiyorum fakat writing de de uygun oldugunu dusunmekteyim cunku programa yazilan yazi eszamanli olarak hoca tarafindan gorulebiliyor ve highlight edilebiliyor ve calistigim hoca gercekten cok anlayisli idi saat farkindan dolayi bazi dersleri gece yapmak zorunda kaldik. Akin beye ve Halime hocama yardimlarindan dolayi cok tesekkur ederim.

İngilizce öğrenmek için daha öncesinde birkaç kez kursa gitmiştim, Ancak sadece dilbilgisi öğrenebildiğimi ve hiç konuşma pratiği yapmadığımdan yurtdışına çıktığımda konuşamadığımı fark ettim. İngilizce okuduğum herşeyi anlayabiliyorum, karşı tarafı çok iyi anlıyorum ancak konuşmaya gelince oracıkta kalıyordum. Akıcı ve düzgün konuşmak istiyordum. Ankara da birçok kurs merkezi araştırdım. Arkadaşlarımın tavsiyeleri üzerine çok kalabalık bir sınıfın bana faydası olmayacağını anladım. Bu durumda size yani kişiye özel bir eğitim veren, kurs merkezinin ve hocalarının kaliteli olduğu kısaca kaliteli bir eğitim yeri olan Candelas Academy kaydımı yaptırdım. Native bir hocadan eğitim almaktayım, tüm ders planı, ders düzeni bana göre düzenlendi, konuşma hatalarım ders sırasında eğitmenim tarafından düzeltiliyor. Dersler bence son derece eğlenceli ve konuşmaya teşvik edici. Eğitmenim ben anlayana veya ben istediğimi anlatana kadar asla vazgeçmiyor. Ders ücretini hiç kafanıza takmanıza gerek yok çünkü Akın bey sayesinde bu kadar kaliteli bir yer için bu kadar uygun fiyata eğitim almamıştım. Siz sadece Akın bey ile görüşün o size göre herşeyi (fiyat indirimi dahil) ayarlıyor. Teşekkürler Candelas Academy. Gerçekten çok yararlanıyorum ve herkese de içtenlikle tavsiye edebilirim.

1 yıldır candelas eğitim kurumunda ingilizce eğitim alıyorum.Ekip son derece mükemmel.grammer dersleri ayrıca İngiliz ve american hocalardan ayrı ayrı speaking dersleri aldım.Bir süre sora ekiple arkadaş gibi oluyorsunuz bu yönüyle çok samimi bir ortam.Bu sıcaklığı hissettiren her konuda desteklerini esirgemeyen başta Akın hocama çok teşekkür ederim.Hoca öğrenci ilişkisinden ziyade abi kardeş gibiydik.Daha iyi nasıl verimli ders olabilir' i benim yerime düşünen müthiş bir kadro var burada.Gözde hocama da ayrıca üzerimdeki emekleri için sonsuz teşekkürler.ve tabi ki diğer tüm hocalarıma da ayrıca Teşekkürler...:)

Umutsuzca kurs kurs dolaşıp bir yandan ince eleyip sık dokumaya çalışıp, bir yandan da içime sinesi bir eğitim ararken karşıma çıkan kalitesizlik ve para tuzağı seçeneklerinden yıprandığım ve pes ettiğim bir zamanda bir aile dostumuz tarafından Akın Hocama ulaştık.Daha ilk geldiğim dakikadan itibaren duyduğum güveni hala şuan eğitim aldığım dönemde dahi hissediyorum.Kursun birlikte belirlediğiniz, hedefinize yönelik ders içeriğini, çalışma saatlerinizi ayarlaması ve sizi en doğru hocaya yönlendirmesi, en yüksek verim ve memnuniyetle ayrılmanızı sağlıyor.Bir de üstelik Claire hoca gibi mükemmel eğitimci ve harika bir insana sahip olup onla ders işleme gibi bir imkana sahip olunca bu memnuniyetiniz kat kat artıyor.Herkese can-ı gönülden tavsiye ediyorum.

Kolay gelsin Akın bey; Elementary gurubu olarak bizlere Cemre hanımın ilgi ve alakasından dolayı önce şahsınıza sonra cemre hanıma teşekkür ederiz. Murat Bol, Serdar Ateş, Salih Ulucan, Yücel Yaşar, Savaş Çimen, Yasin Çilek, Cevdet Divan, Mehmet Barca, Bilal Avşar,

Candelas ekibine ve özellikle Işıl hanıma alışılagelen tekniklerin dışında özel bir uğraşla bana vakit ayırdığı için, ingilizceyi daha iyi anlayabilmem ve kendimi daha iyi ifade edebilmem konusunda sağladığı destekler için çok teşekkür ederim.

Kesinlikle Candelas iyi bi eğitim için doğru bir adres..Hayatta verilecek bütün kararların doğru olmasını herkes ister. İngilizce öğrenmenin, geliştirmenin doğru adresi de burası..İyi ki bu kararı verdim. Candelas a ve özellikle hocam Seçkin Esen e minnet borçluyum .. Çok teşekkür ederim verdiğiniz emekler ve değerleriniz için .Ayrıca kitaplarınızı yazarken gösterdiğiniz titizlik eğitime ne kadar önem verdiğinizi bana bir kez daha gösterdi..Sizin öğrenciniz olmak benim için gercekten büyük bir şans.

Alanya İşletme Fakültesi Turizm İşletmeciliği öğrencisiyim.Okulum da geçen sene İngilizce hazırlık okumama rağmen mesleğim gereğince yeteri kadar iyi eğitim alamadım.Bu nedenle okulum bittiğin de iyi bir İngilizce öğrenmek için kurs araştırdım.Bana en çok önerilen ve birebir ders verilmesi nedeniyle burayı seçtim ve ilk kez hiç sıkılmadan derslere katıldım ayrıca İngilizcemi çok iyi bir seviyeye getirdim bana yardımları için Akın Beye ve öğretmenim Zehra hocama çok teşekkür ediyorum :)

Akın Bey, Gözde Hocam ve Elizabeth Hocam, Orhun, bu Pazartesi gününden başlayarak bu hafta boyunca, MUN Projesi (Model United Nations) kapsamında diğer ülke temsilcileriyle birlikte yapılmakta olan oturum toplantılarına katılmak üzere Almanya’nın Oldenburg kentinde. Orhun bu Proje’ye, diğer okul arkadaşları ve okul öğretmenleri ile yaptığı hazırlık çalışmalarının yanı sıra, 4 ay önce başladığı Candelas’ta aldığı İngilizce dilbilgisi ve konuşma pratikleri ile hazırlandı. Dün yapılan toplantılarda Orhun’un başarılı bir şekilde sunumunu gerçekleştirdiğini sizlerle paylaşmak istiyorum. Özellikle, geçtiğimiz son 2 hafta süresince, Gozde ve Elizabeth Hocalarımızın bize gösterdiği ilgi ve destek için kendilerine ayrıca çok çok teşekkür ediyoruz. Orhun’un İngilizce eğitimine olan katkılarınızdan dolayı sizler tekrar teşekkür ederken, iyi ki sizlerle karşılaşmışız diyorum. Sevgi ve saygılarımla,

Canım Gözde hocam kısa bir zaman diliminde bana öğrettiğiniz her şey için size minnettarım.Kendine güveni olmayan bir hazırlık öğrencisi olarak başlamıştım.Şimdi ise kendimi çok daha farklı bir noktada hissediyorum.Grammar konusunda ve kelime bilgisi olarak çok eksiğim vardı.Birlikte yaptığımız verimli dersler sonucunda çok şey kattım kendime ve istekle çalıştım.Sizin hakkınızı hiçbir zaman ödeyemem.Gerek öğretmenim gerekse ablam oldunuz.Bana karşı her zaman sabırlı ve anlayışlı davrandığınız için çok teşekkür ediyorum.Sizi iyi ki tanımışım bunun için kendimi çok şanslı hissediyorum.Birlikte çok yol katettik ve başarılı olduğumuza inanıyorum.Yazın da yine görüşebilmeyi umuyorum.Bana söylediğiniz hiçbir şeyi unutmuyorum ve bu başarının devamını da getireceğim içiniz rahat olsun canım hocam.O kadar içten bir insansınız ki çoğu zaman bir öğretmenden ziyade bir ablam gibi yakın hissettim kendime.Bazen çok ödev verdiğiniz için oflamıyor değildim ama öğrettikleriniz ve ödevler sayesinde nasıl bir aşama kaydettiğimi gördüm.Birlikte geçirdiğimiz zaman diliminde size çok alışmıştım son dersi yaptıktan sonra kapıdan çıkarken öbür gün gelmeyeceğimi bilmek beni çok üzdü sizi hala çok özlüyorum canım hocam.Sizi çok seviyorum güzel yüzünüzdeki gülümseme hiçbir zaman eksik olmasın benim biricik hocam :) Sevgili Akın hocam bana desteğiniz güveniniz inancınız her şey için çok teşekkür ediyorum.Üzerimde sizinde çok hakkınız var.Siz çok iyi bir insansınız ben bunu gördüm.Bir sıkıntım olduğunda size rahatlıkla söyleyip birlikte uzlaşıp çözüm ürettik.Bana her zaman destek olduğunuz ve her zaman yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ediyorum.Bunları içtenlikle yaptığınızı biliyorum gerçekten çok iyi bir insansınız.Her şey için çok teşekkür ediyorum canım Gözde Hocam ve Akın hocam :))

Seçkin Hoca'nın Göksu adlı öğrencisi, aslında Seçkin Hocamın bana Göksu ve bazen de Göksu'ya Cansu demesi her ne kadar Göksu'yu sevsem de beni üzmüştü öğretmenim daha adımı bilmiyor diye ama sonra bu duruma alıştım çünkü Seçkin Hocamın öğrenci sayısı fazlaydı ve benim ismimi bazen karıştırabiliyordu. Beni hem TOEFL hem de IELTS sınavlarına hazırlayan ve IELTS sınavından 6,5 alıp Bilkent Üniversitesindeki bölümüme başlamamı sağlayan mükemmel hocalarımdan birisidir. Seçkin Hoca genç yaşına rağmen kendini çok iyi yetiştirmiş, çok başarılı, her konuda bilgili özellikle tarih konusunda bence iyi bir tarihçiye taş çıkartır, çok anlayışlı, hep güler yüzlü, moralim bozuk olduğu zamanlarda beni güldürmeyi başaran mükemmel bir hocadır. Seçkin Hoca ile güzel bir anımı paylaşmak isterim; Seçkin Hoca'nın hafızası çok iyidir ve bana bir iki ay önce işlediğimiz kelimeyi sorardı:'' Cansu şu kelimeyi TOEFL IBT kitabının 200. sayfasında işlemiştik hatırlıyor musun?'' Ben hocam gerçekten hatırlayamadım derdim ve gidip kitabı getirip hocamın söylediği bölüme bakardık ve hep doğru olurdu. Bu güzel anıyı hiç unutmuyorum. Hocam emeğiniz ve bana inandığınız için sonsuz teşekkürler. İYİ Kİ VARSINIZ. :D

Cankutay Abicim, Canım Sohbet Arkadaşım,Dostum ; Hep güler yüzlüsün, hep candansın güler yüzün hiç solmasın inşallah. Candelas Eğitim Ve Danışmanlık Kurumunun en önemli kişilerinden birisin. Erken geldiğimde ya da ders aralarımda seninle farklı konulardan konuşmaktan hem keyif aldım hem de bu umutsuz olduğum dönemde neşe kaynağım oldun. Cankutay Abi bölüme geçti gelipte benim kafamı şişirmeyecek, konuşamayacak diye düşünme sakın çünkü ben hep Candelasa gelip seninle ve mükemmel öğretmenlerimle güzel sohbetler yapmak isterim :) tabi arada da okulla ilgili sorularım olursa sormak isterim.

Cansu'nun Güzel Gözdesi, Gözde Hocası; Bir insan ismiyle bu kadar uyumlu olabilir mi.Anneniz ve babanıza sonsuz teşekkür ediyorum sizi böyle mükemmel yetiştirdikleri için.Canım Hocam siz benim Hem Öğretmenim,Hem Yaşam Koçum,Hem En Büyük Destekçim,Hem Ablam,Hem Diyetisyenim sonuç olarak HERŞEYİMSİNİZ. Bana hep destek oldunuz,güzel mesajlarınız,makul ve mantıklı sözlerinizle benim rahatlamama yardımcı oldunuz. Kursa ilk geldiğimde grammar konularında eksiklerim vardı.Belki çok değildi ama anlayamadığım ya da kaçırdığım konular vardı ve sizin sayenizde eksiklerimi kapattım çok teşekkür ederim. Benim konuşma sınavım için telefonda İngilizce konuşmuştuk o anları hiç unutmayacağım. Ders aralarında sizinle ve Cankutay Abi ile sohbetlerimizde unutmayacağım. Son olarak doğum günümü unuttuğunuzu zannedip çok üzülmüştüm ama dersimiz başlamadan önce o güzel pastanız ile sınıfa girdiğiniz hiç unutmuyorum. İYİ Kİ VARSINIZ :)

Akın Hocam Canım Abim; Benim bir abim yoktu ama sizin içten davranışınız ve bana hep güvenmeniz beni hep mutlu etti. Şu an bir abim var. 1-2 sınavımda başarısız olmamı demek ki biz de de sıkıntı var diyerek onun nedenini düşünecek kadar mükemmel birisiniz. Annem ve babam belkide benden çok kaygılılar iken onları bile güzel sözleri ile rahatlatan ve mutlu eden kişi :D, Size sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. İyiki sizi tanımışım. CANDELAS; Benim gibi HAZIRLIK SINAVINI GEÇEMEYİP UMUDUNU YİTİREN TÜM ÖÄžRENCİ ARKADAŞLARIMA KESİNLİKLE TAVSİYE EDEBİLECEÄžİM BİR ÖÄžRETİM KURUMU OLDUÄžU GİBİ HEM DE BİR AİLE ORTAMIDIR.

Öncelikle iki günlük gecikme yazısından dolayı çok özür dilerim. Kendimi toparlayıp çok güzel bir yazı yazmak istedim. İnşallah başarabilirim. CANIM AİLEM CANDELAS... Ailem diyorum çünkü hepiniz o kadar içten ve candansınız ki ben ve ailem bu 3 yıllık sıkıntılı dönemimizde sizleri tanıdık tamda umutsuzluğa kapılmışken artık her şeyin biteceğini düşünürken sizi bulduk. Bana ve aileme vermiş olduğunuz destekleriniz benim tekrar kendime olan güvenimi ve umudumu arttırdı. Ve sınavımda başarılı olmamı sağladı. HEPİNİZE SONSUZ TEŞEKKÜRLER :D Hepiniz için ayrı ayrı yazılar yazmayı düşündüm öyle kısa yazılar yazmak istemedim. Şimdiden yazılarımda bir hata olduysa ve önceden sizleri istemeden kırdıysam çok özür dilerim. Sizlerin ne kadar mükemmel bir kurum ve öğretmenler olduğunuzu dile getirmek istedim.

Eğitim dünyasıyla ilgili farklı bakış açılarım olmasından dolayı buraya gelmeden önce ciddi şüphelerim vardı. Ayrıca çok kısa bir süre içerisinde (3 hafta kadar) hazırlanıp bir IELTS sınavına girmem gerekliydi. Burada ilk İELTS öğrencisiydim ancak kaynak ve hocamın bilgi birikimi konusunda hiç sıkıntı çekmedim. Benim eksiklerimi analiz ettikten sonra ihtiyacıma göre beni çalışmaya yönlendiren sevgili Hakan hocama çook teşekkür ediyorum. İşin ekonomik yanından çok öğrencisine verdiği emeği göz önünde bulundurmasından dolayı da benim için ayrıca özeldir. 3 haftada bana 5 kitap bitittirmesiyle İELTS'den 6 almış bir öğrencisi olarak kesinlikle onunla çalışılmasını tavsiye eder ve sıkılmadan gerekli yardımı görebileceğinizi garanti ederim. Ayrıca ingilizceyi sadece sınava yönelik değil kullanmaya yönelik öğrendiğimi ve gözle görülür biR gelişme gösterdiğmi de açıkça söyleyebilirim. GAMZE Not: Kisisel emailimi buraya yazmiyorum.

ben candelas a ilk olarak 2 yıl önce üniversite sınavına hazırlık için yazılmıştım başlarda ingilizceme çok güveniyordum ve derse gerek bile görmüyordum ama gözde hoca yla yaptığımız ilk dersten sonra bunun yanlışlığını çok net bir şekilde gördüm ve gözde hoca sayesinde 2 yıl sonunda ingilizce sınavında 80 sorunun 77 sini doğru işaretleyip 2 yıldır girmek istediğim bilkent mütercim tercümanlığa girdim ama bu candelas ve özellikle gözde hoca olmasa olmayacak bir hayalmiş o yüzden iyi ki candelas a yazılımışım

İngilizce ile hep sorunu olan biriydim en son okuduğum üni. hazırlıktada bu sorunu aşamayacağımı görünce kurs almaya karar verdim candelası kuzenim aracılığıyla tanıdım cok memnunum.Yaklasik olarak 3 aydir devam ediorm Gözde hocama ve candelasa teşekkür ediorum.

İngilizceyi okulda öğrenen her Türk vatandaşı gibi benim de kağıt üzerinde pek fazla sorunum olmamasına rağmen neredeyse hiçbir pratiğim yoktu. Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine fikir edinmek için uğradığım Candelas'ta Akın ve Seçkin Hocalarla tanıştık ve bu tanışma ikna olmam için yetti. Bunun sebebi onların yoğun ikna çabaları falan değildi, tam tersine kendilerinden emin, samimi ve mütevazı tavırlarıydı. Akın Hocam bize çok verimli bir program hazırladı ve hatta tamamen kendi inisiyatifi ile programımızda olmamasına rağmen sırf biz İngilizceyi farklı bir aksandan da duyup dinleyebilelim diye fazladan ders ilave etti. Bundan sonrası ise çok kıymetli ve saygıdeğer hocalarımızın paha biçilmez emeklerine kalmıştı. İşin en keyifli tarafı da buydu zaten. Öncelikle Sevilay Hocamızdan söz etmem gerek. Bize gösterdiği sabır ve arkadaşça yaklaşımı öncelikle kendimize güvenmemizi sağladı ve İngilizce konuşmada cesaretimizi arttırdı. Bunun için çok büyük bir sabır gösterdi. Bizim için özenle seçip getirdiği konu başlıkları derslerin her saniyesinin eğlenceli ve dolu dolu geçmesini sağladı. O kadar ki hemen hemen her derste farkında olmadan ders süresini aşmamıza yol açtı. Bir an bile sıkılmadık ve hep öğrenci odaklı bir öğrenim metodu sergiledi. Bu yoğun ve paha biçilmez emeklerinden ötürü Sevilay Hocamıza minnettarız. Bir diğer emektar Hocamız ise James'ti. İngilizceyi yerli bir aksanla dinlememizi ve bir yerliyle İngilizce konuşmamızı ve böylelikle cesaretimizin artmasını sağlayan James'e teşekkür ederim. Ayrıca bize listening için getirdiği şarkılar ve önerdiği diziler bir başka güzeldi. Bazı derslerden sonra da dışarıya çıkıp konuşmalarımıza devam etmek ayrı bir güzeldi. Son olarak da Natalie'ye teşekkürlerimi sunarım. Henüz İngilizce'yi O'nun kadar hızlı konuşamıyorum ama hızlı bir aksanla konuşulan İngilizceyi Natalie sayesinde rahatlıkla anlayabiliyorum. Bize sundukları sıcak ortam ve her türlü imkandan ötürü bütün Candelas çalışanlarına teşekkür ederim.

“Speaking” konusunda sıkıntı çeken biri olarak öncelikle Türkiye’deki dil kurslarının ne ölçüde başarılı olabileceği hakkında bazı önyargılarım vardı ve açıkçası “kurs”kavramı benim için çok da öğretici görünmüyordu.Fakat bir arkadaşımla speaking kursu için araştırma yaparken tavsiye üzerine Candelas’a geldik ve daha fazla düşünmedik.Şöyle ki daha ilk dakikalarda “Tamam,biz buradayız” dedik.Çünkü gerek Akın hocanın gerekse Seçkin hocanın içten davranışları tüm “kurs tabularımızı” yıktı Akın hocanın bizim için hazırladığı program -özellikle genel İngilizce ve mülakatlara yönelik bir hazırlık bizim için öncelikliydi-gerçekten de işinin uzmanı olduğunun göstergesiydi.Bizi yönlendirdiği hocalar da aynı şekilde öğrencinin ne istediğini hemen anlayan ve onlar için ellerinden geleni yapan uzmanlar bence.Öğrenci odaklı programlar ve dersler her öğrencinin istediği fakat bulamayacağı şeyler olarak görünse de ben şanslıyım çünkü bunları Candelas’ta buldum Özellikle Sevilay hocama ve James’e speaking konusunda bana verdikleri güvenden dolayı ve hiçbir zaman sıkılmadan,sabırla konuşmamı bekledikleri için çok teşekkür ediyorum.Bu cesaret verici davranışlarıyla “dersler” ders olmaktan çıkıp arkadaş ortamında bir sohbet havasına bürünüyor ve zamanın nasıl geçtiğini anlamıyorsunuz.Son olarak şunu söyleyebilirim ki Candelas tüm önyargılarınızı yıkan, ne istediğinizi sizden daha iyi fark edebilen/bilen ,hayatınızı yönlendirmede size en iyi yardımcı olabilecek ve bunun içinde büyük bir özveriyle aile ortamında çalışan ,şiddetle tavsiye edeceğim danışma merkezi

Actually, I don’t know where to start to express my gratitudes to dear Mr Akın and the teachers taking part in this process. I am a lucky person to have got education in this course and to have met them.I am an English teacher , actually I am still on the way of being an English teacher and I had almost two years with great teachers to improve my speaking and listening skills,also to use the language in a sophisticated way. As it is known ,there is a big problem with speaking ignored in our system of education.We perfectly know the structures and we are able to understand but can’t speak. So, we try to deal with it. I dealt with this subject chosing right way.Now, I feel quitely confident and belive to achieve what I want. I thank very much Mr Glenn Herring,Mrs Nilgün Baillie and Mr James Patton and everyone accelarating this process.I advise the people having difficult in these subjets and the other ones to join these courses if they want to achieve their goals. Thanks Candelas..

Gerek çalışanları gerekse hocaları ile... şeklinde bir başlangıç olmucak tahmin ediyorum ki Candelas ile tanışmadan önce buradan okunan yorumlar samimiyetsiz abartı gelebilir ta ki kendiniz de şahit olana kadar.Kurumun kayıt ve eğitim sistemini şu şekilde özetleyebilirim. İlk adımınızı attığınız da sizi Cankutay abi karşılar (kafa adamdır:) Ardından Akın hocanın babacan tavırlarıyla yeri geldiğinde sizi bir abi gibi yönlendirmesiyle karşılaşırsınız (Candelasta her hocada olduğu gibi) aa bu rahatlatır sizi profesyonel olmasının yanı sıra kasıntı bir ortam yoktur.Hocaların hepsi kalitelidir dilerseniz yabancı hocalardan da eğitim alabilirsiniz fakat yaklaşık bir senedir ders aldığım GÜLBEN Hocamın yeri ayrıdır. Gelelim en önemli noktaya kişi sayısı arttıkça ders işleniş sırasında oluşabilecek 'öğrenim zorluklarını ve hoca ilgisizliklerini' burada yaşamanız imkansızdır.Seviyeniz belirlenir,isteğiniz doğrultusunda birebir (benim tercihimde olduğu gibi) veya ikişer üçer gruplar halinde ders alınabilir.Bugünlük ders bitti arkadaşlar hadi eyvallah şeklinde bir durumla karşılaşmanız 'olağanüstü bir durum olmadıkça' imkansızdır. Hatta dersin bitmesini siz isteyecek duruma gelebilirsiniz. Ders aralarında hocalarla düzenli futbol , sinema ,havadan sudan muhabbetler edecek kadar yakınsınızdır sınırsız çay,nescafe,Türk kahvesi vb. meşrubatlarla birlikte mutfakta öğrencilerin ve/veya hocaların getirdiği unlu mamüllere otlakçılık serbesttir. Ortam güzeldir sıcaklar kanlıdır seversiniz sevilirsiniz ..

Yabancı dil bilmek ve konuşmak çağın olmazsa olmazı. Fakat, bizim gibi çalışan, evli, çocuklu ve zaman ayıramayan insanlar için bu eksiği kapatmak çok zor. Fakat, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine Candelas Eğitim Mekezinden Akın bey ile görüştüğümde bu sorun ortadan kalktı. Zaman planını karşılıklı yapabileceğimizi, özel durumlarda tekrar ders planı yapabileceklerini söylediler, öyle de oldu. Eşimle birlikte 1 sene özel amaçlı ingilizce dinleme ve konuşma eğitimi aldık. Hocalarımız Glenn ve sonrasında Nilgün hanım bize bütün kolaylıkları sağladıklar. Özellikle Nilgün hanımla Candelas bizim için stresten uzaklaşma mekanı oldu ve İngilizce eğlenmek için bir araç oldu. Candelas çalışanlarının güler yüzlü ve samimi, içten karşılamaları derse başlamadan önce doping oluyordu. Daha çok şey yazak isterdim ama bücür Tuna'm bırakmıyor. Candelas a ve bu güzel ortamı hazırlayan akın beye teşekkürler.

10 aydır candelasta AYŞE TURAN hanım efendiden ders almaktayım.candelasta farklı bir egitim sistemi var.ders saatimiz bitti diyip hemen konuyu yarıda bırakmıyoruz o konu bitimine kadar dersimize devam ediyoruz.Ayriyetten hafta içide ödevlerimi mail atıp hocamla sürekli irtibat içinde bulunuyoruz.Bana farklı alıştırmalar gönderiyor ben hafta içi onları mail atıyorum. bir nevi hafta içide ders işlemiş gibi oluyoruz.Ayşe hocamın ders anlatım tarzı ve yöntemleri çok farklı daha fazla akılda kalıcı örnekler vererek konuyu daha iyi kavramamı saglıyor.Konuyla ilgili vidyolar izliyoruz ve cdler dinliyoruz.ayriyetten ingilizce kitaplar okuyoruz.benim kelime ezberleme gibi bir sıkıntım vardı farklı tarzda oyunlarlada onu beraberce aştık.Ayriyetten candelasın çok sıcak samimi içten ögretmenleri var.Bence Candelastaki asıl amaç paradan önce egitim.çok farklı özel ve bir o kadar güzel egtimi var.Başta Akın hocam ve Ayşe hocam olmak üzere tüm ögretmenlerimize teşekkürler

Hazırlık sınıfında ingilizce eğitimime destek amacıyla bir kurs ararken aile dostumuzun tavsiyesi üzerine Candelas ailesiyle tanıştım. Bana ingilizceyi sevdiren, başarmamı sağlayan Candelas'ın değerli öğretmenlerine çok şey borçluyum. Bu zorlu süreçte kaliteli eğitimin yanında hiç bir kursun veremeyeceği manevi motivasyonuda eksik etmediler. Her türlü sorunlarıma çözüm bulan Akın hocama ve her zaman destek olan Seçkin hocama çok teşekkür ediyorum. Özellikle büyük bir sabırla bana zamanını ayıran, ilgisini esirgemeyen, yeri geldiğinde en yakın arkadaşım, yeri geldiğinde de fedakar bir öğretmen olan Gözde hocamada çok teşekkür ederim. Hazırlığı geçip şu anda bölümde olmam ve başarıyı yakalamam Candelas sayesindedir. Onlarla olduğum için ve hala onlarla olmaktan mutluluk duyuyorum çünkü her zaman yanımdalar...

:) Candelas. Sevgili Arkadaşım Şebnem. Sevgili Gözde Hocam. Ve ben, bir de. :) İyi bir eğitim kurumu olarak Candelas, bu kurumda İngilizce derslerine yaklaşık yedi ay devam ederek büyük memnuniyetler neticesinde bana burayı tavsiye eden iyi bir arkadaş/dost olarak Sevgili Şebnem, samimiyeti, özverisi, sabrı, sevecenliği ve bu özelliklerinin yanı sıra disiplini ile Sevgili Gözde Hocam, ve tüm bu "iyi" nitelikler arasında İngilizce çalışma tembeli olarak, ben; -en zayıf halkası bu zincirin. Sonuç, şu, sanırım: Bilmezdim böyle keyifle öğreneceğimi İngiliz dilini, ama artık, biliyorum. Herkese tek tek, Gözde Hocam' a ise ayrıca, teşekkürler, sevgiler.

Yıllardır ingilizce eğitimimi çeşitli bahanelerle ertelemiştim. Bir arkadaşım Candelas' ı tavsiye etti. 2 aydır kursa devam ediyorum,kurs ortamından ve Gözde Hoca' nın verdiği eğitim kalitesinden çok memnunum. Kendisi gerçekten özverili bir eğitmen. Bizlere ingilizce öğretmek için elinden gelen gayreti gösteriyor.Kurs yönetimi de birçok konuda anlayışlı. Teşekkürler Gözde Hoca ve Akın Bey...

Candelasa baslamadan once ingilizceye karsi on yargim vardi.ingilizceyi sevmiyordum.Candelasin sicak ogretmenleriyle(ozellikle Gozde YOZGATLI hocam)sona erdi.kisiye ozel egitimi sayesinde ingilizce seviyemde ilerleme oldu ve kendime guvenim geldi.ingilizceyi sevdim, candelasi da sevdim. Hocalari cok iyi. sagladiklari kosullar cok guzel. bu zamana kadar bir cok kursta basarisiz olmus ve o kurslari sevmemistim ama candelas benim ingilizcedeki sorunumu anladi ve bunu giderdi.

Candelas sevecen ve ogretici ekibiyle kisa surede sempatimizi kazandi tum bunlarin yaninda Gozde hocanin bize sabirla ingilizce ogretiyor olmasi eklenince keyfimiz daha da artti.severek yapilan her iste basari yakalanacagi icin ingilizce ogrenirkende hic zorluk cekmeden basariya adim adim yaklastik,yaklasiyoruz...

ingilizcemi gelistirmek icin kurs ariyordum.burayi daha once buraya gelmis olan arkadaslarimin tavsiye ettiler.gelip bilgi aldiktan sonra buranin bana ve ingilizcemi gelistirmeme yardimci olacagini dusundum ve bu sevimli aileye katilmaya karar verdim.candelasta diger kurslardan farkli olarak cok daha sicak ve rahat ortam bir buldum.hocamiz Sn.Gozde YOZGATLI genc,guzel,basarili ogretmeyi seven her konuda ogrencilerine yardimci olmaya calisan birisidir.Kendisini tanidigima cok memnun oldum.umarim kurs bittikten sonra ingilizcemin cok buyuk bir kismini halletmis olacagim.thank you candelas

Ulkemizdeki Ingilizce egitiminin eksikligini giderecek bir kurs bulmanin sevinceyle bu yaziyi yazarken hocalarinin cana yakinligi ve sevecen tavirlarida bizi daha fazla baglamistir Candelas'a. Her uluslararasi iliskiler okuyan ogrencinin hayalinde olan Amerika yada Avrupa seruvenine bu kadar kolay ulastirabilen bir kurs olmasida Candelas'in degerine deger katmistir. 1.siniftan baslayarak ve kolejde Ingilizce egitimi gorup ingilizceyi bir turlu ogrenemeyen Ben, Akin ve Seckin Hoca sayesinde ingilizce ogrenmenin mutluluguyla bize bu imkani saglayan Candelas a tesekkur ediyorum.

candelasa baslamadan once ingilizce benim icin yes ve no dan ibaretti,candelasta aldigim egitim sayesinde ingilizceyi ileri seviyeye tasiyabiliyorum.egitimler zevkli bir sekilde geciyor ve gercekten bana faydasi cook fazla.tesekkurler candelas ekibi

Candelasda speaking kurslarina katildim ve cok faydali oldugunu dusunuyorum. Candelasin rahat ortami cok buyuk bir avantaj ozellikle speaking icin. Oncelikle Seckin hocaya ve tum Candelas ailesine tesekkur ederim. Turkiye`de Ingilizce ogrenmek ve pratik yapmak icin en iyi yerlerden biri oldugunu dusunuyorum.

speaking kursu benim icin gercekten faydali oldu ve oldukca da eglenceli geciyor. Bu konuda kendime olan guvenim artti. Herkese tavsiye ederim:)

Walt Disney ICP programini oncelikle universitemde verilen seminerde duydum ve speaking kursu icin akin beyle iletisime gectim. 6 aylik paket programla birlikte Glenn hoca ile basladik. Amerikali bir hocadan ders almak diger kurslardan daha farkliydi. Candelas ogrencileriyle ilgilenen guzel bir egitim merkezi ve bir sorun oldugunda ne olursa olsun ilgileniyorlar. Burda olmaktan memnunum iyki boyle bir kursa dahil oldum.

candelasin ingilizce konusma konusunda cok yararli oldugunu dusunuyorum hocalar konusmaya tesvik ediyor ve buda ingilizce konusurken kendimize guvenmemizi sagliyor.bence ingilizce konusmada problem cekenler icin uygun bir kurs herkese tavsiye ederim.

Kursa bir arkadasim araciligiyla katildim. Ingilizce konusmak icin pratik yapmam gerekiyordu ve bence kurs ortami bunu fazlasaiyla sagladi. Sinif ortami cok sicak ve Seckin hoca herkesi konusmasi icin ayri ayri tesvik ediyor. Ingilizce pratik yapmak isteyen herkesin bu kursa katilmasini tavsiye ederim.

Candelas hem profesyonelligiyle, hem ogretmen kadrosuyla, hem ogrencilere verdigi onemle benim hayatimda onemli bir rol aldi. Buradan aldigim egitimin bana her yonden yararli oldugunu dusunuyorum. Bana bu firsati sundugu icin basta Akin Demir`e ve Glenn Herring`e sonsuz tesekkurler.

Candelas international gercekten cok samimi sicak bir yer ve cok kaliteli bir egitim veriyor.Bizi hayallerimizin otesine goturdugunuz icin tesekkurler candelas...

Candelas gercekten harika bir kurs.Aslinda kurs tabiri cok yetersiz kaliyor. Bu kurs bir eglence ve dil ogrenme merkezi. Zaten hocalarimiz Bob Viglietta ve Seckin Esen yasca bize yakin olduklari icin dersi harika bi hale getiriyorlar. Bu yuzden bu kursu gercekten seviyorum.

Candelasdan aldığımız eğitim çok yararlı oldu hem hayatımızda kullanabileceğimiz hem de disney mülakatında yararlanabileceğimiz bilgiler edindim ingilizcemin daha geliştiğini farkettim ingilizce konuşmam ve anlamamda daha yararlı oldu..

Candelas`dan sonra hayatim degisti. Kendime yeni bir hedef edindim. Candelas`da sadece ingilizcemi gelistirmedim ayni zamanda yeni bir bakis acisi kazandim . Tesekkurler Candelas!

seckin hoca ve bob bizim ingilizce ogretmenlerimiz.. cok kafa adamlar :D acikcasi cok egleniyoruz. Eglenmenin yani sira tabi ki iyi ve bizi gelistirmeye yonelik bir ingilizce egitimi aliyoruz. hic sikilmadan ingilizcemizi gelistiriyoruz.. her sey icin tessekkurler..

ilk olarak seckin ve bob hoca bana ingilizceyi cok iyi ogrettigi icin su an bu mektubu turkce yazmakta zorlaniyorum. onlar ingilizceyi tamamen isin butunune inerek ogretiyorlar. kendilerine burdan saygilar ve sewgiler gonderiyorum we her zaman her yerde en buyuk candelas demek istiyorum. Sewgilerle...

Merhaba kurumun YDS hazirlik kursu yaklasiminda sinavin sadece teknik isterleri gozetilmeden ayni zamanda ingilizceyi kullanabilmek icin gerekli dil kurallarinin da ogretilmesi yer almaktadir. Bu sayede YDS’ de hedefledigim 70 puani elde etmekle beraber kendimi gelistirme firsati elde ettim.

yaklaşık iki senedir eğitm alıyorum ilk girdiğimde dogru dürüst cümle bile kuramıyodum ama şimdi çokta ii olmasamda enazında turistler yardımcı olabilrim heralde:)kurs ortamı çok iyi çok sıcak e samimi insanlar var kesinlkle herhangi bir sıkıştırma yok hrşey sizin istediğiniz gibi oluyoo..hocalarıma çok teşekkür ederim:)

Çok verimli harika bir deneyimdi. Hedeflerimize ulaştık. Çok teşekkür ederiz.

İngilizcemi geliştirmemde çok büyük katkısı olan, Gözde öğretmenime teşekkürü borç bilirim. Ayrıca Akın bey ve ekibine de böyle anlaşılabilir bir kurum oluşturdukları için teşekkür ederim.

48 saat konuşma ve yazma kursuna katıldım. Eğitim gayet güzel ve verimli geçti. Hocaların yabancı olması çok iyi. İlgi ve alakaları için tekrar teşekkür ederim.

Akademik yükseltme için çeviri sınavına girmem gerekiyordu. Üç hafta gibi kısa bir sürede internet üzerinden interaktif ders alarak sınava hazırlandım ve geçtim. Katkılarından dolayı Merve Hanıma, ilgi ve alakasından ötürü Akın Beye teşekkür ederim. Verdikleri profosyenel destek nedeniyle bu konuda ihtiyacı olan herkese tavsiye ederim.

Candelas 'da eğitim alma şansı yakalamış birisi olarak bu yazıyı yazmadan önce aslında ne yazsam diye düşünmedim bile. Hepinizin bildiği gibi İngilizce hepimiz için hayatımızın vazgeçilmez bir gerekliliği özellikle benim gibi eğitim hayatınız bunun üzerine kuruluysa gerçekten beni anlayacağınızı düşünüyorum.Ben birebir eğitim alarak YDS'ye hazırlanma niyetiyle bu yola çıktım. Tabikide daha fazlasını buldum. Bu düşüncelerimi anlatırsam sizin içinde faydalı olabileceğini düşünüyorum.Liseden üniversiteyi bitirene kadar İngilizce konusunda çeşitli sorunlarla karşılaştım ve şuan içim rahat bir şekilde söyleyebilirim ki bu sorunu çözdük:) Çözdük diyorum çünkü bu tam anlamıyla karşılıklı istek,uğraş ve yoğun emekler sonucu oldu. YDS tabikide İngilizcenizi tam anlamıyla ölçebilecek bir sınav olmuyor ancak hayatınızda birşeyler elde etmek istiyorsanız bu puanlara ihtiyacınız oluyor. Bende istediğim puanı alıp hem de İngilizce konusunda kendimi istediğim, kendimi mutlu edebilecek bir seviyeye taşıdım. Kısacası bu yorumu okuyorsanız evet doğru yerdesiniz :) Öncelikle lise yıllarından tanıdığım Canım Akın Hocama teşekkür etmek istiyorum.Kendisi yüce gönüllü her zaman sizin için en iyisini düşünen ve bu işe ticari boyuttan bakmayıp gerçekten elinden gelenin en iyisini sizin için yapmak isteyen başarılı bir eğitimci. Sonrasında tabikide buralara yazmakla bitmiycek özel insan Gözde Hocam iyiki varsınız :) Çok başarılı bir eğitimci olmanız bir yana sizin güzel kalbiniz, her dersimizi mükemmel geçirmemizi sağlayan enerjiniz, yüksek motivasyonunuz benim bu işi zevkle yapmamı her dersime hiç üşenmeden (oldukça da uzak bir mesafeden gelmeme rağmen )bir an olsun benim pes etmeme izin vermemeniz..Tabikide saymakla bitmez :) Gerçekten sizde hayatınızda kendiniz için doğru bir şey yapmak istiyorsanız burası tam da yeri.İyi ki varsınız Candelas Academy.

Üniversite hazırlığa gelene kadar neredeyse ingilizceyle ilgili hiçbir geçmişim yoktu.Bu yüzden de hazırlıkta oldukça sıkıntı çektim hem ingilizceye karşı hiçbir ilgimin olmadığını hem de yeteneğimin olmadığını düşünüyordum ta ki Candelas'a gelip Gülben hocamla tanışana kadar..Burası gerçekten çok çok farklı bir yer.En önemlisi de önceliğinin maddiyat değil öğrenci olması.Neredeyse her gün buraya gelip saate bakmadan çalıştığımızı bilirim.Eğer gerçekten iyi bir ingilizce eğitimi almak istiyorsanız kesinlikle tereddüt etmeden gelmeniz gereken bir kurum.Kendime güvenmemi sağlayan,sınavı geçeceğime yürekten inanan ve ellerinden geleni yapan Akın hocaya ve Gülben hocaya çok teşekkür ediyorum..

Bilkent Üniversitesi'nde okuduğum için aslında İngilizce ile ilgili herhangi bir sorun yaşamıyordum. Ancak bir dili konuşuyor olmak, o dilden anadilinize tercüme yapmanızı otomatik olarak sağlamaz. Bu yüzden Candelas Eğitim merkezine başvurdum. Yaklaşık iki aydır Akın Bey'den çeviri dersleri alıyorum. İngilizceden Türkçeye ve Türkçeden İngilizceye tercüme yapma konusunda bu kısa süre içinde büyük mesafe kat ettiğimi görüyorum. Gerek çevirinin tekniklerini gerekse çeviri yaparken nasıl düşünmem gerektiğini Akın Bey'in çok etkili bir şekilde öğrettiğini gördüm. Yabancı dile hakim olmaktan başka ayrıca bu dilden Türkçeye tercüme konusundaki katkılarından dolayı başta Akın Bey olmak üzere Candelas Eğitimin tüm çalışanlarına teşekkür ederim.

Merabalar... Candelas Academy'de ingilizce dinleme eğitimi aldım.. Hayatım boyunca azımsanmayacak derecede kurslara gittim.. İşim gereği dinleme becerimi yükseltmem gerekiyordu, Akın Bey'i buldum.. Ardından ekibini gördüm.. 21.yy Türkiyesinin üzerinde ilgi, alaka ve insani ilişkilerine şahit oldum.. Her konuda tereddütsüz yardım sundular.. Hepsine müteşekkirim.. Tabi teşekkürün en önemlisini de bana katlanan ve elinden geleni yapan değerli Seçkin Hocam'a sunuyorum.. Kesinlikle tavsiyeyi hak eden bir kurs.. Başta Akın Bey olmak üzere tüm Candelas ailesine başarılar dilerim..

Candelas'da 84 saat bire - bir YDS hazırlık eğitimi aldım. Daha önce 2-3 kez kursa gitmeme rağmen en yuksek 60 alabilmiştim. Bu eğitimi tamamladıktan sonra notumu 80 e çıkartabildim. Çok farklı bir sistemleri var. Kendi yayınlarını kullanıyorlar. Daha da iyisi ingilizceyi gerçekten öğrendiğinizi hissediyorsunuz. Bu konuda emeği geçen tum Candelas ekibine teşekkür etmek isterim. Tekrar tekrar sınava hazırlık kursuna gitmeme gerek kalmadı artık :)

candelas... ingilizce eğitiminin alınabileceği en iyi kurum. işinde profösyonel hocalarla,işi şansa bırakmayıp en iyi düzeyde şartlar ve olanaklar sunarak, ingilizce öğretip sınavlara hazırlayan ve bunu yaparkende,ingilizceyi hayatınızın bi parçası gibi sevdirip bu işi zevk haline dönüştüren,sadece eğitim değil sosyal ve kültürel açıdanda sizi doyuma ulaştıracak sıcak bi ortam...

FACE TO FACE COURSES AND SERVICES

Our Services and Products You Can Get Face to Face From Our Ankara Office

Face to Face Courses

Face to Face Courses

Certificate Programs, VIP group and One-to-One English, TOEFL IBT, TOEIC and IELTS courses

Education Abroad Services

Education Abroad Services

Study Abroad Programs in the USA, UK, Australia, New Zealand and Eurpean Countries.

International Cultural Exchange

International Cultural Exchange

Work Experience at Walt Disney World, Cultural Exchange programs in the USA, Europe and Turkey

ONLINE COURSES AND SRVICES

Our Educational Services and Products You Can Buy From All Over the World

My English Classes Online is a brand of Candelas Education.

Online Live Lessons

Online Live Lessons

Online Live English Lessons with dynamic teachers and our own publications

English Speaking Club

English Speaking Club

Affordable speaking clubs where you can improve your English speaking skills and fluency

Kiddy English

Kiddy English

One-to-One Private English Lessons for Kids

Online Video Courses

Online Video Courses

Complete English Video Courses at all levels

Online Skills Courses

Online Skills Courses

English reading, listening, writing, vocabulary and grammar skills lessons at all levels

Udemy English Courses

Udemy English Courses

The highest quality and richest content English courses published on the UDEMY platform

Publications

English Books

A-to-Z English Books to learn English from the most basic level to the most advanced level.

English E-Books

English E-Books

Complete English E-books at all levels

Interactive English E-Books

Interactive English E-Books

Complete English Interactive E-books at all levels

MY ENGLISH CLASSES ONLINE

With our online lessons exclusive to MyECO, you will never look for real face-to-face lesson while studying on your computer. MyECO is an online Language School. All details are planned with you in mind.

CANDELAS ONLINE EDUCATION SERVICES

Many thanks to 6300 students who trusted us and purchased 12447 English Language products from us.

CANDELAS PUBLICATIONS

English grammar, reading, vocabulary, listening and test books

GALLERY & TESTIMONIALS

Photo Gallery

Photo Gallery

Here, you can see the photos of our students and clients who recieved service from us.

Video Gallery

Video Gallery

You can watch our videos related to our students, services and some activities.

Testimonials About Candelas

Testimonials About Candelas

Here, You can read the testimonials from our students, teachers working with us and our clients.

Learn Your English Level

With the Candelas ONLINE ENGLISH LEVEL ASSESSMENT TEST, you can evaluate your current Grammar, Listening, Writing, and Vocabulary level. Click on the TEST YOURSELF link to start your exam and learn your English level. Good Luck

Read the testimonials about us and write your comments.

NECESSARY INFORMATION

ANNOUNCEMENTS AND PROMOTIONS

SEE ALL -

Candelas Family

All Photos

Foreign Language Education

All Photos

Walt Disney World International College Programs

All Photos

Candelas Kiddy English

All Photos

Online Lessons and Classrooms

All Photos

English Speaking Courses

All Photos

Candelas Office

All Photos

My English Classes Online is a brand of Candelas Education.

  • Why MyECO?

    MyECO, My English Classes Online, brings a completely different vision to foreign language education.

  • MyECO is an Online Language School

    MyECO provides you with Online English Education in High Standards.

  • Improve Your English

    Take online live lessons from our professional teachers.

MORE INFORMATION
Online Live English Lessons with dynamic teachers and our own publications
Affordable speaking clubs where you can improve your English speaking skills and fluency
Online English

Do you want to work with us?

If you want to be a part of our team and company, just send your CV.

Candelas Education is 15 years old

Candelas Youtube

130+

Candelas Instagram

150+

MyECO Youtube

50.000+
UP