YDS Hazırlık Eğitimi Alan Öğrencilerimizden

Merhaba kurumun YDS hazirlik kursu yaklasiminda sinavin sadece teknik isterleri gozetilmeden ayni zamanda ingilizceyi kullanabilmek icin gerekli dil kurallarinin da ogretilmesi yer almaktadir. Bu sayede YDS’ de hedefledigim 70 puani elde etmekle beraber kendimi gelistirme firsati elde ettim.
Çok verimli harika bir deneyimdi. Hedeflerimize ulaştık. Çok teşekkür ederiz.
Candelas 'da eğitim alma şansı yakalamış birisi olarak bu yazıyı yazmadan önce aslında ne yazsam diye düşünmedim bile. Hepinizin bildiği gibi İngilizce hepimiz için hayatımızın vazgeçilmez bir gerekliliği özellikle benim gibi eğitim hayatınız bunun üzerine kuruluysa gerçekten beni anlayacağınızı düşünüyorum.Ben birebir eğitim alarak YDS'ye hazırlanma niyetiyle bu yola çıktım. Tabikide daha fazlasını buldum. Bu düşüncelerimi anlatırsam sizin içinde faydalı olabileceğini düşünüyorum.Liseden üniversiteyi bitirene kadar İngilizce konusunda çeşitli sorunlarla karşılaştım ve şuan içim rahat bir şekilde söyleyebilirim ki bu sorunu çözdük:) Çözdük diyorum çünkü bu tam anlamıyla karşılıklı istek,uğraş ve yoğun emekler sonucu oldu. YDS tabikide İngilizcenizi tam anlamıyla ölçebilecek bir sınav olmuyor ancak hayatınızda birşeyler elde etmek istiyorsanız bu puanlara ihtiyacınız oluyor. Bende istediğim puanı alıp hem de İngilizce konusunda kendimi istediğim, kendimi mutlu edebilecek bir seviyeye taşıdım. Kısacası bu yorumu okuyorsanız evet doğru yerdesiniz :) Öncelikle lise yıllarından tanıdığım Canım Akın Hocama teşekkür etmek istiyorum.Kendisi yüce gönüllü her zaman sizin için en iyisini düşünen ve bu işe ticari boyuttan bakmayıp gerçekten elinden gelenin en iyisini sizin için yapmak isteyen başarılı bir eğitimci. Sonrasında tabikide buralara yazmakla bitmiycek özel insan Gözde Hocam iyiki varsınız :) Çok başarılı bir eğitimci olmanız bir yana sizin güzel kalbiniz, her dersimizi mükemmel geçirmemizi sağlayan enerjiniz, yüksek motivasyonunuz benim bu işi zevkle yapmamı her dersime hiç üşenmeden (oldukça da uzak bir mesafeden gelmeme rağmen )bir an olsun benim pes etmeme izin vermemeniz..Tabikide saymakla bitmez :) Gerçekten sizde hayatınızda kendiniz için doğru bir şey yapmak istiyorsanız burası tam da yeri.İyi ki varsınız Candelas Academy.
Candelas'da 84 saat bire - bir YDS hazırlık eğitimi aldım. Daha önce 2-3 kez kursa gitmeme rağmen en yuksek 60 alabilmiştim. Bu eğitimi tamamladıktan sonra notumu 80 e çıkartabildim. Çok farklı bir sistemleri var. Kendi yayınlarını kullanıyorlar. Daha da iyisi ingilizceyi gerçekten öğrendiğinizi hissediyorsunuz. Bu konuda emeği geçen tum Candelas ekibine teşekkür etmek isterim. Tekrar tekrar sınava hazırlık kursuna gitmeme gerek kalmadı artık :)
TOP